کدخبر: 387981 ارسال پرینت 351

رکنا: قیمت سکه در یک هفته اخیر دوباره حرکت سریع و صعودی خود را از سر گرفت آن هم در حالی که در هفته ای که گذشت بازار نیمه تعطیل بود و معامله ای در بازار صورت نگرفته است.

به گزارش گروه اقتصادی رکنا، قیمت هر سکه امامی اکنون 2 میلیون و 453 هزار تومان است و این در حالی است که قیمت سکه بهار آزادی Freedom در بازار Store اکنون 2 میلیون و 330 هزار تومان معامله می شود.

در هفته گذشته که بازار نیمه تعطیل بود به یکباره روند افزایشی قیمت سکه آغاز شد به طوری در تنها چند روز به قیمت 2 میلیون و 453 هزار تومان رسید و این در حالی است که قیمت هر نیم سکه در بازار اکنون 1 میلیون و 220 هزار تومان است.

تغییرات قیمت سکه امامی نشان می دهد که در سه ماه اخیر قیمت سکه حدود 870 هزار تومان افزایش پیدا کرده است و این در حالی است که میزان تغییرات 6 ماهه اخیر حدود 1 میلیون تومان است و اگر بازه زمانی یکساله را در نظر بگیریم این میزان حدود 1 میلیون و 250 هزار تومان است.

همچنین به موازات افزایش قیمت سکه طلا نیز افزایش پیدا کرد و اکنون قیمت هر گرم طلای 18 عیار حدود 202 هزار و 650 تومان است. در سه ماهه اخیر قیمت هر گرم طلای 18 عیار حدود 51 هزار تومان افزایش یافته و اگر بازه زمانی 6 ماهه را در نظر بگیریم این میزان تغییر حدود 74 هزار تومان است. در یکسال اخیر و به ویژه از نیمه دوم سال گذشته قیمت طلا حدود 88 هزار تومان رشد قیمتی را تجربه کرده است.

آیا این خبر مفید بود؟
: امتیاز : 1 تعداد رای : 1


اخبار مرتبط

خبرهای تصادفی

ارسال نظر

هم اکنون دیگران می خوانند

دیگر رسانه ها