خبر ویژه :

رک پلاس گوناگون کدخبر: 284059 ارسال پرینت 55

رکنا: شرکت آمازون طرح جالبی را به اجرا درآورده و مجموعه کاملی از غذاهای مختلف را که در یک وعده غذایی باید صرف شوند، به درب منزل مشتریان ارسال می کند.

این مجموعه که آمازون نام کیت غذایی را بر آن نهاده، شامل غذاهای آماده و نیمه آماده است. شعار بازاریابی آمازون در این مورد این است: " ما آماده می کنیم، شما آشپزش باشید! 
بسته غذایی یاد شده حاوی بسته های کوچکتر و متنوع از غذاهای مختلف و دستورالعمل سرهم کردن و پخت این مواد غذایی برای آماده سازی وعده غذایی روزانه است.
در این مجموعه میوه، سبزی، ماهی، گوشت، مرغ، غذاهای دریایی، ادویه، سس ها و مواد مشابه پیش بینی شده است. با استفاده از دستورالعمل یاد شده به راحتی می توان وعده غذایی اصلی و سوپ را بر روی اجاق گاز منزل تهیه کرد و بقیه اجزای کیت را هم مصرف کرد.
اجزای کیت های یاد شده بسیار متنوع بوده و بر حسب سلیقه و انتخاب مشتریان حاوی غذاهای یخ زده، اقلام پخته و نیم پخته، غلات، رشته فرنگی و غیره هستند و لذا خریدار دیگر هیچ نیازی به مراجعه به مغازه های مختلف برای اقلام مختلف و صرف ساعت ها وقت برای پخت و پز ندارد.
در سال های اخیر، کسب و کار تهیه و توزیع غذاهای آماده و متنوع به تجارتی بسیار پررونق مبدل شده و حتی برخی فروشگاه های زنجیره ای مشهور مانند وال مارت هم در حال سرمایه گذاری در این زمینه هستند.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

 اخبار مرتبط

خبرهای تصادفی

ارسال نظر

هم اکنون دیگران می خوانند