جدیدترین عکس عاشقانه متین ستوده و همسرش

متین ستوده یکی از بازیگران ایرانی است که در اینستاگرام فعالیت گسترده ای دارد.

 

متین ستوده بازیگر زن ایرانی به تازگی علی زند ازدواج کرده است. علی زند همسر متین ستوده عکس تازه ای از خود در صفحه اینستاگرامش منتشر کرد.

به گزارش گروه چهره ها رکنا، متین ستوده بازیگر نام آشنای سینمای ایران چندی پیش با علی زند ازدواج کرد. علی زند هم به تازگی عکس جدیدی از خود با همسرش متین ستوده منتشر کرد.

علی زند کیست؟

علی زندی بازیگر سینما و تلویزیون چند سال پیش گفته بود: ازسال ۸۱ با تئاتر شروع کردم. این بازیگر گفت: نقشم در سریال «آرام می‌گیریم» یکی از نقش‌هایی بود که خیلی دوست داشتم و علت آن نیز چند وجهی بودن نقش است، نقش خلافکاری که اتفاقات خاصی برایش می‌افتد.

زندی گفت:یکی از جذابیت‌های بازیگری این است که تنوع خاصی دارد، من نیز تا به امروز در کارنامه کوتاهی که برای خودم ساخته ام سعی کرده ام کارهایی را انتخاب کنم که شبیه به هم نباشد.

وی در پایان ادامه داد: کارکردن در تلویزیون خیلی سخت است با هزار و یک مشکل یک کاری را می‌سازی که امکان دارد در تلویزیون دیده نشود. البته تئاتر هم این مشکلات را دارد، اما دیده شدن در تلویزیون با توجه به ریزش مخاطبی که در چند وقت اخیر داشته ایم سخت‌تر شده است.آخرین قیمت های بازار ایران را اینجا کلیک کنید.

 

آیا این خبر مفید بود؟