فیلم گریه خداحافظی بنامین بهادری از دخترش

به گزارش گروه چهره ها رکنا، بنیامین بهادری درحالی که در لایو اینستاگرام مشغول صحبت با دخترش بود در لحظه آخر تصمیم می گیرد با خواندن آواز از او خداحافظی کند اما در لحظه آخر و زمانیکه مشغول خواندن آواز بود ناگهان بغضش ترکید و شروع به گریه کرد. این لحظه تلخ احساسات بسیاری از کابران فضای مجازی را برانگیخت.

از بنامین بهادری و دخترش بارانا بیشتر بدانید

وحید بهادری با نام هنری بنیامین (زادهٔ ۱۸ شهریور ۱۳۶۱ در تهران) آهنگساز، خواننده و ترانه‌سرای اهل ایران است. بنیامین بهادری (وحید بهادری) خوانندهٔ ایرانی موسیقی پاپ در ۱۸ شهریور ۱۳۶۱ در تهران در محله جیحون متولد شد، وی اصالتاً اهل محله زنگیشامحله تنکابن است.

او از کودکی علاقهٔ بسیاری به فراگیری موسیقی داشت. ۱۶ ساله بود که به شعر و موسیقی روی آورد. در ۱۹سالگی به فراگیری گیتار پرداخت و قبل از شروع به کار حرفه‌ای به ترانه‌سرایی می‌پرداخت و سپس به‌صورت حرفه‌ای آهنگ‌سازی را آغاز کرد. در این مدت در چند آهنگ و ترانه با خوانندگان دیگرِ موسیقی پاپ همکاری داشت و یک آلبوم به نام «گلهای رنگین‌کمان» برای کودکان ساخته و سرانجام با آلبوم ۸۵ خوانندگی را به‌صورت حرفه‌ای آغاز کرد.

مرگ همسر بنامین بهادری

در سال ۱۳۹۲ ماشینی در اتوبان همت با ماشین بنیامین بهادری و همسرش تصادف می‌کند. بنیامین سالم می‌ماند اما همسر وی که پشت فرمان بود، پس از رسیدن به بیمارستان جانش را از دست می‌دهد. تنها یادگار بنیامین از همسرش دختری به نام بارانا بود. بنیامین در سال ۹۴ با شایلی محمودی که زنی ایرانی-آمریکایی است ازدواج می‌کند و در سال ۹۴ برای زندگی به بمبئی می‌رود و فیلمی به نام سلام بمبئی را به همراه محمدرضا گلزار بازی می‌کند.

وی صاحب دو فرزند پسر نیز از همسر دوم خود می‌شود.آخرین قیمت های بازار ایران را اینجا کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟