عقب نشینی خداداد عزیزی از توهین در برنامه خندوانه + فیلم
حجم ویدیو: 2.07M | مدت زمان ویدیو: 00:00:16

به گزارش گروه چهره ها رکنا، چهارشنبه هفته گذشته خداداد عزیزی و فیروز کریمی مهمان برنامه خندوانه بودند. در بخشی از گفت و گوی این دو مهمان، فیروز کریمی درپاسخ به سوال مسابقه که از او پرسیدند نام سه نویسنده را ذکر کن با خنده گفت نویسنده ها بیکار هستند و من آنهارا نمی شناسند. خنده های رامبدجوان و قهقه های معروف او باعث ناراحتی و دلخوری نویسندگان شد. چند روز بعد رامبدجوان عذرخواهی کرد واینطور نوشت:

در این متن آمده : «در برنامه خندوانه چهارشنبه شب در کنار دو مهمان محترم، لحظه‌ای پیش آمد که برای من غیر قابل کنترل شد و متاسفانه واکنش من تنها خندیدن بود. واقعاً از پخش این لحظه هم بسیار متاسفم و این هم به خاطر بی‌دقتی و بی‌ملاحظگی من و تیم خندوانه و تیم پخش شبکه نسیم است.

اینجانب از همه اهالی قلم در کل تاریخ بزرگ این کشور با آثار جاودانشان تمام قد عذر می‌خواهم و یقین می‌دهم هیچوقت چنین اتفاقی نخواهد افتاد. من همیشه با افتخار مخاطب و خواننده آثار لذت‌بخش و بی‌مثال ادبیات کشورمان بوده‌ام و هستم و خواهم بود و هیچگاه از ترویج کتابخوانی در هر موقعیتی که داشته‌ام و خواهم داشت دریغ نکرده و نخواهم کرد.

حالا و پس از عذرخوانی رامبدجوان ،خداداد عزیزی بازیکن سابق فوتبال کشورمان که به غزال تیزپای فوتبال ایران معروف شده است واکنش نشان داد و گفت:

خدادا عزیزی

دوستان عزیز اگر شخصی در برنامه تلوزیونی درباره نوسینده ونویسندگی صحبت می کند خودش باید پاسخ دهد. من هیچ توهینی نکردم.آخرین قیمت های بازار ایران را اینجا کلیک کنید.

 

آیا این خبر مفید بود؟