روایت خانم بازیگر از روزهای پر از درد کرونایی

به گزارش گروه چهره ها رکنا، نگار عابدی یکی از بازیگرانی است که به کرونا مبتلا شده است. او با انشار عکسی از خود که موهای آشفته ای دارد و چهره بیمارش مشخص است اینطور نوشت:

روز اول :سر و صورتم میسوزد ، پاهام درد میکند انگار مال من نیستند

روز دوم:تب دارم و بدن درد سرم زده ام

روز سوم:تب ، بدن دردهمچنان سرم

روز چهارم: تب بدن درد

.روزهفتم:آغاز هفته دوم بیماری، ریه هایم درگیر شده

روز هشتم:همچنان سرم در رگهایم، داروها برای تسخیر رگهایم از هم پیشی میگیرند

روز نهم: ضعف شدید سرفه تنگی نفس، مرگ را در کنار خودم میبینم کنارم دراز کشیده و به من خیره شده و لبخند میزند

روز دهم: همچنان ضعف و...، رگهایم پاره میشوند این روز ها ساعتها با یک سوزن آنژیو کت دستهایم را بدنبال رگی که پاره نشود سانت به سانت میجورند

روز دوازدهم:امروز روز بازیگر است و من هدیه ام را گرفته ام ضعف ضعف ضعف و ضعف...

رفتن تا اوج یک کابوس ، کابوسی بنام کرونا....

امروز ۱۹ اردیبهشت ، روز شانزدهم، به زندگی بازگشتم، به امید به شادی، امروز دوباره متولد شدم ، و دوباره عاشق زندگی شدم

خاطرات ۱۶ روزه بیماری کرونای من.

نگار عابدی کیست؟

نگار عابدی (زادهٔ ١٨ بهمن ۱۳۴٩ در اهواز) بازیگر ،تئاتر، سینما و تلویزیون ایرانی است که در رشته تئاتر از دانشکده هنر و معماری فارغ‌التحصیل شده‌است و دانشجوی انصرافی رشته زبان انگلیسی بوده است. خانم عابدی در ابتدا در دانشگاه در رشته زبان انگلیسی شروع به تحصیل نمود ولی با دیدن آگهی کلاس بازیگری در یکی از مجلات و ثبت‌ نام در آن کلاس به سمت بازیگری کشیده شد.

فعالیت اصلی وی تئاتر است و در نمایش‌هایی چون «بازگشت به خان نخست» به کارگردانی محمد رضایی‌راد و «آندرانیک» به کارگردانی حمید آذری ایفای نقش نموده‌است.

وی در فیلم‌های کوتاهی چون «هدیه» و «خط مستقیم دایره» بازی کرده‌است. عابدی فعالیت سینمایی خود را از سال ۱۳۸۱ و با فیلم جانا آغاز کرد. نگار عابدی از همسرش هدایت هاشمی جدا شده‌است و به همراه دخترش " اما هاشمی " زندگی می‌کند. نگار عابدی فارغ التحصیل رشتهٔ نمایش - بازیگری از دانشگاه آزاد واحد تهران مرکز است. آخرین قیمت های بازار ایران را اینجا کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟