انتقاد شدید علی دایی به قرنطینه کرونا /  دوران طلایی دولت فراموش نمی شود

موج چهارم کرونا در ایران از هفته دوم فروردین و با عملکرد نامناسب دولت در جلوگیری از سفرهای نوروزی و دیگر تجمع‌ها و البته کم‌توجهی برخی مردم به پروتکل‌های بهداشتی آغاز شده است.

به گزارش رکنا، در شرایطی که از دو هفته پیش مشاغل گروه‌های دو، سه و چهار در شهرهای با وضعیت قرمز کرونا تعطیل شده‌اند و طبق آخرین مصوبات ستاد ملی مقابله با کرونا، این تعطیلی حداقل یک هفته دیگر ادامه دارد، علی دایی ، کاپیتان و سرمربی سابق تیم ملی فوتبال ایران به شرایط کشور در موج چهارم کرونا انتقاد کرد.

علی دایی در صفحه اینستاگرام خود نوشت: «خطاب به دولت محترم ایران؛ ضمن قبولی طاعات و عبادات شما در این ماه مبارک! حق مردم ما این نیست، زمانی که باید کشور را قرنطینه می‌کردید، اجازه‌ای سفرهای داخلی را صادر کردید. موقعی که کارگران و قشر ضعیف جامعه باید سر کار بروند، همه‌جا را تعطیل می‌کنید، اما مایحتاج روزانه این قشر زحمتکش را تامین می‌کنید.»

این چهره سرشناس فوتبالی در ادامه تاکید کرد: «همه جای دنیا وضعیت کرونا در حال ثبت شدن است اما شما حرف از موج چهارم و پنجم کرونا می‌زنید. کمترین حق این مردم، واکسن مورد تایید سازمان بهداشت جهانی آن هم به صورت مجانی است. تاریخ هیچ وقت دوران طلایی شما را فراموش نخواهد کرد!» آخرین قیمت های بازار ایران را اینجا کلیک کنید.

علی دایی

آیا این خبر مفید بود؟