خوشحالی فاطمه گودرزی از درگذشت جمشید مشایخی + علت

فاطمه گودرزی بازیگر نام آشنای سینما ،تئاتر و تلوزیون ایران این روزها در سریال تلویزیونی حورا نقش آفرینی می کند.

به گزارش گروه چهره ها رکنا: فاطمه گودرزی در اینستاگرام خود نوشت:

استاد چقدر خوشحالم که نیستید تا خیلی چیزهارو ببینید ومثل همیشه که عصبانی میشدید از نابرابریها وشعری میخواندید که...

هرچند که جای خالیه شما هیچگاه پر نخواهد شد وهنرمندی با خضوع چون شما را از دست دادیم

دنیای ما متاسفانه دنیای رفتن شده وعشق وشور و هیجان زندگی کردن خیلی بیرنگ ، خوبه که نیستید تا ببینید .روحتون شاد بزرگوار همیشه در دلمان

هستید وبیادتان.

فاطمه گودرزی (زادهٔ ١٩ تیر ۱۳۴۲ در تهران) هنرپیشه سینما و تلویزیون اهل ایران است. او تا کنون موفق به دریافت یک سیمرغ بلورین بهترین بازیگر نقش اول زن برای بازی در فیلم غزال و دو نامزدی سیمرغ بلورین بهترین بازیگر نقش اول (۱۳۷۷) و نقش مکمل زن سال (۱۳۷۰) در جشنواره فیلم فجر شده‌است.

فاطمه گودرزی در ١٩ تیر ۱۳۴۲ در تهران زاده شد اما پدر و مادرش بروجردی هستند. وی همچنین دارای مدرک دیپلم اقتصاد است. گودرزی همسر عبدالرضا گنجی کارگردان سینما است. پسر وی، پویان گنجی، نیز بازیگر است. وی از سال ۱۳۶۱ دورهٔ دوسالهٔ تئاتر را در ادارهٔ بازیگری گذراند. نخستین بازی او در تلویزیون در مجموعه تلویزیونی آئینه بود و اولین حضور خود در سینما را با بازی در فیلم به خاطر همه چیز در سال ۱۳۶۹ تجربه کرد.او در جریان برگزاری بیست و هشتمین دوره جشنوراه فیلم فجر، همانند اصغر فرهادی و عزت‌الله انتظامی، از پذیرش داوری جشنواره خودداری کرد.

فاطمه گودرزی با همراهی هنرمندانی که به برزیل سفر کرده بودند در جام جهانی فوتبال ۲۰۱۴ برزیل با حضور در ورزشگاه آرنا دا بایشادا در شهر کوریتیبا تماشاگر اولین بازی ایران در جام جهانی بودند. حریف ایران در این بازی نیجریه بود.آخرین قیمت های بازار ایران را اینجا کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟