محبوب ترین سلبریتی های جهان  / رکورددارهای اینستاگرام کدامند؟ + عکس ها

محبوب ترین سلبریتی ها در اینستاگرام

تیلور سوییفت

تیلور سوییفت

تیلور سوییفت یک خواننده محبوب آمریکایی است که ۱۴۰ میلیون دنبال‌کننده اینستاگرام دارد. تیلور سوییفت جدا از اینستاگرام به طور کلی بسیار محبوب است و آلبوم‌های او در کمترین زمان بالاترین فروش را دارند.

نیمار

نیمار

نیمار بازیکن فوتبالی بوده که در تیم برزیل و در باشگاه پاری سن ژرمن بازی می‌کند. نیمار نیز در اینستاگرام محبوبیت زیادی دارد. او با ۱۴۳ میلیون دنبال‌کننده در اینستاگرام یکی از محبوب ترین سلبریتی ها در اینستاگرام است.

بیانسه

بیانسه

بیانسه خواننده محبوب آمریکایی با ۱۵۶.۷ میلیون فالوور از محبوبیت بالایی برخوردار بود و جدا از محبوبیت در اینستاگرام ، در دنیای واقعی نیز این هنرمند مورد حمایت طرفداران زیادی قرار دارد.

لیونل مسی

مسی

مسی هم که شناخته شده‌ترین بازیکن فوتبال بوده و یک نابغه در فوتبال است، محبوبیت زیادی در اینستاگرام دارد. مسی در حال حاضر در باشگاه بارسلونا و در تیم آرژانتین بازی می‌کند و با ۱۷۰ میلیون دنبال‌کننده و مورد توجه بسیاری قرار گرفته است.

کیم کارداشیان

کیم کارداشیان

کیم کارداشیان نیز به لطف فعالیت‌هایی که در اینستاگرام دارد مورد توجه قرار گرفته است. کیم با داشتن ۱۹۲.۹ میلیون دنبال‌کننده یکی از محبوب ترین سلبریتی ها در اینستاگرام است.

سلنا گومز

سلنا گومز

سلنا گومز در سال گذشته بالاترین تعدا فالوور را در جهان داشت اما امسال در جایگاه ششم قرار گرفته است. البته سلنا با ۱۹۵ میلیون دنبال‌کننده هنوز یکی از محبوب‌ترین‌ها در اینستاگرام است.

کایلی جنر

کایلی جنر

کایلی جنر که یکی از خواهران کارداشیان بوده، به لطف برنامه‌ی ریلیتی شو موفق شده تا برند لوازم آرایش خود را داشته باشد و از این طریق درآمد زیادی بدست آورد. کایلی یکی از ثروتمندترین جوانان نیز بوده و در اینستاگرام نیز با ۲۰۲ میلیون دنبال‌کننده بسیار محبوب است.

راک

راک

Dwayne Johnson معروف به راک با ۲۰۵ میلیون دنبال‌کننده یکی از پرطرفدار‌ترین افراد در اینستاگرام بوده و ویدیو‌های او از بازدید بسیاری بالایی برخوردار هستند.

آریانا گرانده

آریانا گرانده

آریانا گرانده نیز در میان کاربران اینستاگرام مخصوصا میان نوجوانان بسیار محبوب است. این خواننده آمریکایی بیش از ۲۰۸ میلیون دنبال‌کننده دارد و در جایگاه دوم محبوب‌ترین سلبریتیدر اینستاگرام قرار گرفته است.

کریستینو رونالدو

رونالدو

رونالدو هم یکی دیگر از فوتبالیست‌های مطرح جهان است که از محبوبیت بالایی برخوردار بوده است. رونالدو در اینستاگرام فعالیت زیادی دارد و عکس‌های خانوادگی زیادی منتشر می‌کند. از سوی دیگر او با ۲۴۴ میلیون دنبال‌کننده در جایگاه اول محبوب‌ترین سلبریتی اینستاگرام قرار گرفته است.آخرین قیمت های بازار ایران را اینجا کلیک کنید.

 

آیا این خبر مفید بود؟