صفحه سهیل سنگرزاده در اینستاگرام + عکس

به گزارش رکنا، سهیل سنگرزاده یک ورزشکار و قهرمان رشته بدنسازی، متولد ۱۳۶۴ و اهل بندرعباس بوده و ویدیو ها و عکس های انگیزشی اش در اینستاگرام و دیگر شبکه های اجتماعی اخیراً به شدت خبرساز و پرطرفدار شده اند. سنگرزاده که مدتی در تهران زندگی کرده و حتی در چندین دور از مسابقات قوی ترین مردان ایران نیز شرکت کرد هر چند هیچگاه نتوانست در میان ۱۰ نفر اول برتر این مسابقات جایی داشته و با مقام های سیزدهمی و هجدهمی، این مسابقات را ترک کرد. او در مورد آغاز فعالیتش در ورزش بدنسازی می گوید: «در دوران نوجوانی بسیار لاغر بودم و مورد تمسخر هم سن و سالان خود قرار می ‌گرفتم در نتیجه تصمیم گرفتم که ورزش آغاز کرده و رشته بدنسازی را انتخاب کردم».

سهیل سنگرزاده

سهیل سنگرزاده کیست؟

شهرت سهیل سنگرزاده در ماه های اخیر به حدی بوده که حتی از وی برای بازی در فیلم های سینمایی و مجموعه های تلویزیونی نیز دعوت شده است. سنگرزاده که در سال ۱۳۸۷ عنوان قوی ترین مرد استان هرمزگان را بدست آورد و دارای مدرک مربیگری آسیا در رشته بدنسازی و پرورش اندام است، در مورد شرایط کنونی خود چنین می گوید: «وزن من الان ۱۲۰ کیلو می باشد اما در اوج که بودم به ۱۴۳ کیلو هم رسیدم. دور بازویم نیز ۵۰ سانتیمتر است. دور بازوی آرنولد ۶۳ سانتیمتر است».

پیج اینستاگرام سهیل سنگرزاده

سهیل سنگرزاده اکنون بیشتر به خاطر پست های انگیزشی اش درباره اعتماد به نفس ، شکرگذار بودن، دنبال کردن اهداف و به طور کلی انگیزه داشتن در زندگی مشهور شده و طرفداران بسیاری دارد. آدرس پیج اینستاگرام سهیل سنگرزاده soheilsangarzadeh@ است و او 367 هار دنبال کننده دارد و او هیچ کس را در اینستاگرام فالو نمی کند و تنها پیج دوم خود را دنبال می کند.

یکی از پست های انگیزشی سنگرزاده به شرح زیر است:

نزار بهت بگن تو نمیتونى

باورهاى چرتشون رو قبول نکن

جون دل خوب گوش کن توى بازى تو اتفاقهایى میفته که مختص بازى خودته نه بقیه تو باورها و الهامات مخصوص خودتو دارى برو و دنیاى خودتو تجربه کن

هرکى گفت نمیتونى یا نمیشه خیلى راحت دُمشو قیچى کن

باز با باز کبوتر با کبوتر

با هر کسى همنشین نشوآخرین قیمت های بازار ایران را اینجا کلیک کنید.

کدخبر: 667051 ویرایش خبر
لینک کپی شد
آیا این خبر مفید بود؟