عاشقانه حسام محمودی بازیگر سریال باخانمان با همسرش

حسام محمودی در جشنواره فیلم فجر با رمانتسیم عماد و طوبی درخشید.

به گزارش گروه چهره ها رکنا: حسام محمودی که با سریال تلویزیونی با خانمان در قاب تلویزیون قرار گرفت و با فیلم سینمایی رمانتیسیم عماد و طوبی با الناز حبیبی همبازی بود در یکی از پست های اینستاگرامیش عکس دونفره خود با همسرش را منتشر کرد و اینطور نوشت:

Screenshot_2021-02-18 Hesammahmudi ( hesammahmudifarid) • Instagram photos and videos

اگه می شد یه روزی شکل تو رو می کشیدم

جای چشمات دو تا خورشید سیاه می کشیدم

حسام محمودی را بیشتر بشناسید

حسام محمودی فرید یکم فروردین ماه سال 1365 در شهر تهران بدنیا آمد،این هنرپیشه تلویزیون و سینما هرچند در رشته حقوق تحصیل کرد اما علاقه‌اش بـه هنر وی را بـه سمت رشته کارگردانی کشاند و سرنوشت وی را تغییر داد.

او در رشته کارگردانی تئاتر دانشگاه تربیت مدرس مدرک فوق لیسانس را گرفت و بازیگری رابه طور حرفه ای با نمایش و تئاتر شروع کرد.

آغاز فعالیت های هنری حسام محمودی

حسام محمودی بازیگری را درسال 1391 و با بازی در فیلمهای خسته نباشید و شب بیرون در سینما آغاز و هم چنین بازیگری در تلویزیون را درسال 1393 و با بازی در سریال گاهی پشت سرت را نگاه کن شروع کرد.

دوستان مشهور و آینده ای روشن حسام محمودی فرید

حسام کـه رابطه بسیار نزدیکی با باران کوثری و نوید محمد زاده دارد از دید منتقدان از جمله هنرپیشه‌های جوان و آینده‌دار کشور اسـت کـه می توان آینده‌ای روشن را برای او دید.

حسام محمودی فرید در سریال لحظه گرگ و میش بـه خوبی توانست تا 50 سالگی خودش را بازی کند و این برای یک بازیگر خیلی خاص و ویژه‌اسـت.

 حسام محمودی عاشق کتاب خواندن است

حسام محمودی می گوید: مـن هم مثل هنرپیشه‌های حرفه‌ای دنیا هرروز ورزش میکنم ،کتاب می خوانم تا تسلطم روی صحبت کردن بیشتر شود، حضور ذهن داشته‌ باشم و بتوانم شخصیت‌هایی کـه بازی می کنم را بهتر درک کنم.کوهنوردی و شنا ورزشهای مورد علاقه مـن اسـت و همیشه آن ها را انجام می دهم. مانند همه ی انسانهای دیگر هم زندگی شخصی دارم اما بـه نمایش گذاشتن آن می تواند برایم حاشیه درست کند بهمین خاطر هم اینکار را نمی کنم تا بتوانم روی کار حرفه‌ی‌ام تمرکز کنم.آخرین قیمت های بازار ایران را اینجا کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟