کمند امیرسیلمانی عزادار شد

کمندامیرسیلمانی و برادرش سپند فرزندان سعید امیرسلیمانی بازیگر پیشکسوت ایران است.

به گزارش گروه چهره های رکنا: کمند امیرسلیمانی در صفحه شخصی خود در اینستاگرام عکسی از برادرش سپند به همراه پدر و عمویش منتشر کرد و اینطور نوشت:

عموی عزیزم دکتر سلطان محمود امیرسلیمانی امروز ما را برای همیشه ترک کرد. با اینکه درس طب خونده بود عاشق هنر و موسیقی بود و من از دوران کودکی بزرگان عالم موسیقی رو در منزل ایشون میدیدم. از چهرشون مهربونی و صمیمیت پیداست و نیازی به گفتن نیست. رفتنشون رو به همسر و دخترعموهای عزیزم و همه فامیل تسلیت میگم و برای بابا سعید صبر و آرامش و سلامتی میخوام امشب خیلی بی قرار و غمگینه.

Screenshot_2021-02-17 Kamand Amirsoleymani ( kamandamirsoleymani) • Instagram photos and videos

از کمند امیرسیلمانی بیشتر بدانید

کمند امیرسلیمانی (زاده ۱۶ خرداد ۱۳۵۲ در تهران) هنرپیشه سینما، تلویزیون و تئاتر اهل ایران است. وی فارغ‌التحصیل بازیگری و کارگردانی تئاتر از دانشگاه آزاد اسلامی در سال ۱۳۷۶ می‌باشد. بازی در نمایش «سنجاب‌ها» در سن ۷ سالگی نخستین فعالیت او در عرصهٔ تئاتر به حساب می‌آید. امیرسلیمانی در سال ۱۳۶۰ به تلویزیون آمد و در سال ۱۳۶۵ در فیلم سینمایی «ترنج» به هنرنمایی پرداخت.وی همچنین دختر سعید امیرسلیمانی و خواهر سپند امیرسلیمانی از بازیگران سینما است.آخرین قیمت های بازار ایران را اینجا کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟