پست معنادار مسعود ده نمکی به منتقدان سریال دادستان

سریال دادستان از شبکه سوم سیما پخش می شود.

به گزارش گروه چهره ها رکنا: مسعود ده نمکی سریال دادستان را برای پخش از تلوزیون ساخته است. این مجموعه از 22 بهمن ماه از شبکه سوم سیما مهمان خانه های مردم است اما نوع روایت و داستان این سریال به مزاج برخی از آقازاده ها خوش نیامده و انتقادهای تندی را نسبت به آن داشته اند.

همین انتقادها باعث شد مسعود ده نمکی واکنش نشان دهد، او در صفحه شخصی خود در اینستاگرام عکسی از کارتون میتی کومان که جزء برنامه های دوست داشتنی کودکان ونوجوانان دهه شصت بود منتشر کرد.

مسعود ده نمکی در شرح این عکس به صورت کنایه آمیز اینطور گفت:

میتی کومان و گروهش عدالتخواه بودند اون موقع که دادستان نبود.

Screenshot_2021-02-16 مسعود ده نمکی ( masouddehnamaki) • Instagram photos and videos

چندی پیش نیز مسعود ده نمکی درباره این سریال گفت: امیدوارم صداوسیما در برابر فشارهای بیرونی تاب بیاورد

با توجه به موضوعات ملتهبی که در سریال مورد توجه قرار گرفته، مسعود ده‌نمکی کارگردان سریال «دادستان» در صفحه اینستاگرام خود با انتشار یک ویدئو از سریال «دادستان» نوشت: «دادستان» هر روز ملتهب‌تر می‌شود، امیدوارم که سازمان در برابر فشارهای بیرونی تاب بیاورد و از فضای مجازی و رسانه‌های جدید عقب نیافتد.

۱۶۲ تلفن سازمان است؛ من اگر جای شما مخاطبان همراه دادستان بودم به آن‌ها امید و قوت قلب می‌دادم تا دو هفته «دادستان» را تحمل کنند و کم نیاورند.

از مسعود ده نمکی چه می دانید؟

مسعود ده‌نمکی (زاده ۴ فروردین ۱۳۴۸ در اهر) روزنامه‌نگار، فعال سیاسی و کارگردان اهل ایران است. وی با ساختن اخراجی‌ها (سه‌گانه) به شهرت رسید.

او در دهه ۱۳۷۰ از اعضای فعال انصار حزب‌الله بوده‌است، و هم‌زمان با روزنامه‌نگاری در نشریه یالثارات و چند نشریه دیگر، مدت‌ها به عنوان سردبیر و مدیرمسئول نشریه‌های شلمچه و جبهه مشغول به فعالیت بود.

وقتی مسعود ده نمکی فیلمساز شد

مسعود ده نمکی دو فیلم مستند ساخت و سپس هم‌زمان با رویکار آمدن دولت محمود احمدی‌نژاد موفق به ساخت فیلم‌های سینمایی اخراجی‌ها (سه‌گانه) شد. این فیلم‌ها با بار طنز و خنده بالا، با استقبال گسترده مردم و فروش کم سابقه در تاریخ سینمای ایران دست یافت. این فیلم همچنین با انتقاد خانواده شهیدی که ده‌نمکی اخراجی‌ها را برپایه زندگی وی ساخته بود روبرو شد.

فیلم «اخراجی‌های ۲» که به فروش خوبی هم دست یافته بود با اعتراض یک نویسنده مبنی بر کپی‌برداری از کتابش روبرو گردید.آخرین قیمت های بازار ایران را اینجا کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟