اولین عکس از چهره جدید پژمان بازغی

پژمان بازغی بازیگر سینمایی ایران که مدتی پیش مجری برنامه کودک شو بود.

به گزارش گروه چهره ها رکنا: پژمان بازغی بازیگر سینما وتلویزیون ایران در اینستاگرام خود عکس جدیدی از چهره گریم شده خود در یک سریال منتشر کرد.

سریال افرا از شبکه یک روی آنتن می رود و بازیگرانی همچون مهدی سطانی ،مهدی هاشمی،پژمان بازغی ،مینا وحید،روزبه حصاری،محمد صادقی،سارا باقری در آن نقش آفرینی می کنند.

Screenshot_2021-02-15  pejmanbazeghi official is on Instagram • 1 6m people follow their account

از پژمان بازغی بیشتر بدانید

پژمان بازغی ۱۹ مرداد سال ۱۳۵۳ در یک خانوادهٔ ۵ نفره در تهران متولد شد. در دوران کودکی، به واسطهٔ شغل پدرش، در شهرهای مختلف زندگی کرده‌است. پس از تولد، ۴ سال در تهران و در منازل سازمانی نیروی دریایی زندگی کرده و هم‌زمان با پیروزی انقلاب ۱۳۵۷ ایران به شهر رشت می‌رود.

با شروع جنگ ایران و عراق و اعزام پدرش برای محافظت مرزهای آب ایران و خلیج فارس به بوشهر رفته و با پایان جنگ، خانواده به تهران بازمی‌گردند.

پژمان بازغی پس از قبولی در دانشگاه آزاد واحد لاهیجان برای تحصیل رشته مهندسی معدن به آنجا بر می‌گردد و از همان‌جا با سینما آشنا می‌شود. در سال ۱۳۷۳ با ورود به سینمای جوانان مرکز گیلان در اولین فیلمش با نام اعتراف ساخته مجید فهیم خواه بازی می‌کند. پس از آن به مدت ۲ سال به ایفای نقش در مجموعهٔ تلویزیونی آژانس دوستی می‌پردازد که باعث شهرت او می‌شود و سپس ایفای نقش در فیلم‌هایی همچون جوانی و بلوغ و مجموعهٔ گمگشته باعث تثبیت جایگاه او در سینما و تلویزیون شد.

همسر او مستانه مهاجر تدوین‌گر سینماست. او همچنین به‌عنوان مجری در چند برنامهٔ تلویزیونی از جمله: چند درجه، کودک شو و برنامهٔ سال تحویل ۱۳۹۶ شبکهٔ دو سیما حضور داشته‌است.آخرین قیمت های بازار ایران را اینجا کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟