عکس لاله اسکندری با رنگ چشمان متفاوت وگوشی گران قیمت

لاله اسکندری در حمایت از بانوان کارآفرین عکس جدیدی منتشر کرد.

به گزارش گروه چهره ها رکنا: لاله اسکندری بازیگر سینما و تلویزیون ایران در جدیدترین فعالیت اینستاگرامی خود عکسی از خود و دوست کارآفرینش را منتشر کرد.

او در شرح این عکس اینطور نوشت: فرناز جاودان خرد عزیز،نمونه واقعی یک دختر خودساخته وموفق هست .....دخترانی که به دنبا ل رویاهاشون میروند و هیچ مانعی برایشان وجود ندارد....در طول این سالها همیشه شاهد تلاش های بی وقفه اش بودم .....و امروز بعد از حدود یک دهه حالا اون یک کارآفرین نمونه است در زمینه طراحی لباس.....فرناز عزیزم می دونم هر جا که باشی همیشه موفق خواهی بود....به امید رسیدن به همه رویاهات....منتظر شنیدن خبرهای خوشت هستم....سفرت به سلامت.

Screenshot_2021-01-06 Laleh Eskandari ( laleheskandari) • Instagram photos and videos

لاله اسکندری در ۳۰ آذر ۱۳۵۴ در تربت حیدریه به دنیا آمد. لاله اسکندری دانش‌آموخته رشته طراحی گرافیک از دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران مرکز است. آغاز کار وی در سینما با بازی در فیلم«متولد ماه مهر» به کارگردانی احمدرضا درویش در سال ۱۳۷۸ بود. او همچنین در زمینه هنرهای تجسمی فعالیت‌های بی‌شماری داشته‌است که شامل چندین نمایشگاه عکس، نقاشی و موزاییک در داخل و خارج از کشور می‌باشد.[ لازم است ذکر شود ایشان از سال ۱۳۸۷ تا کنون با شهرداری تهران جهت زیباسازی شهری فعالیت خود را ادامه داده‌است. وی خواهر ستاره اسکندری است. آخرین قیمت های بازار ایران را اینجا کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟