بهنوش بختیاری با حجاب متفاوت در کشور پرتغال

به گزارش گروه چهره ها رکنا: بهنوش بختیاری در صفحه اینستاگرامی خود عکس جدیدی منتشر کرد و خبر داد اکران فیلم شب اول هجده سالگی یا همان دیاپازون در کشور پرتغال آغاز شده است.

Screenshot_2020-12-21 Behnoosh Bakhtiari ( behnoosh_bakhtiari) • Instagram photos and videos

پس از موفقیت فیلم سینمایی “شب اول هجده سالگی(دیاپازون) " اولین ساخته ی حامد تهرانی در جشنواره های مختلف بین المللی به ویژه جشنواره avanca پرتغال و دریافت سه جایزه ی بخش اصلی این جشنواره از جمله جایزه ی بهترین فیلم، بهترین فیلمنامه و جایزه ی ویژه هیئت داوران (دن کیشوت) و استقبال خوب مخاطبان از این فیلم، شرکت تولید و پخش فیلمfilmografo - cinema audiovisuais اقدام به خرید حق قانونی پخش فیلم در کشور پرتغال کرده و این فیلم از ۲۷ آذرماه در شهرهای مختلف این کشور به روی پرده ی نقره ای رفته و مورد توجه مخاطبان نیز قرار گرفته است.

.همچنین این فیلم اخیرا در جشنواره بارسلون حضور داشته و موفق به دریافت جایزه ی بهترین فیلمنامه برای حسین تهرانی نویسنده ی این فیلم گردیده است.

تهیه کنندگی این فیلم بر عهده ی علیرضا شجاع نوری است و ژاله صامتى، بهنوش بختیارى، علیرضا استادى، مهدى حسینى نیا، بابک نورى و معصومه رحمانى با معرفى علیرضا ساوه درودى، مهرنوش حاجى خانى، شادى گنجى، مهران آتش زاى، مهسا اکبرى، سارا سرابى، غزال غلامى ، یکتا طبیبى به ایفای نقش پرداخته اند.

پخش بین الملل این فیلم بر عهده ی موسسه ی بین الملل "هنر هفتم" به مدیریت علیرضا شاهرخی استآخرین قیمت های بازار ایران را اینجا کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟