داریوش ارجمند: گور پدر همه‌اشان!
حجم ویدیو: 24.44M | مدت زمان ویدیو: 00:04:09

به گزارش گروه چهره ها رکنا: داریوش ارجمند بازیگر پیشکسوت ایرانی در گفت وگویی تلفنی اعلام کرد:من بعد از شهادت سردار سیلمانی به خانه ایشان رفتند و با خانواده اش هم دردی کردم . تا به حال ما کدام سردار امریکایی را ترور کردیم، اما آمریکایی ها سردار سلیمانی را به شهادت رساندند.

وی در پاسخ به این سؤال که عقایدتان باعث نشده که شما را در عرصه بازیگری کم رنگ تر کنند گفت: اگر قرار است به خاطر عقایدم مرا کمرنگ کنند به جهنم .اصلا بهتر است که کم رنگ کنند. اینهایی که پررنگ هستند چه کار کردند.

ارجمند افزود: مگراقای پرستویی بیانیه داد رنگش پرید. ما عاشق دین و سرزمین و ایمانمان هستیم. ما به شهید محسن فخری زاده، شهید قاسم سلیمانی، شهید همت و همه شهدا که خونشان را برای ایران دادند افتخار می کنیم.

وی در ادامه صحبت هایش با بیان اینکهبایدن یا ترامپ چه فرقی می کند ، سگ زرد برادر شغال است افزود: شهید فخری زاده و امثال او دانشمند هستند، این سه تیز آمریکا و اسرائیل با علم معنی دارد. هنرمند نمی تواند در خصوص ترور دانشمند کشورمان ساکت بماند. اینها از این شعر حافظ می‌ترسند که فرمود توانا بود هرکه دانا بود.آخرین قیمت های بازار ایران را اینجا کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟