سریال هومن سیدی توقیف شد؟ + عکس

هومن سیدی از تاخیر مجدد پخش سریال «قورباغه» خبر داد و با انتقاد از این تصمیم نوشت: «من نزدیک به سه سال از زندگی حرفه ای و شخصیم رو برای ساخت «قورباغه» گذاشتم. فقط و فقط به دلیل ارزش و احترامی که برای مردم نازنین و حرفه ام قائل بودم و هستم بهترین روزهای عمرم را برای این کار صرف کردم.یک تیم تمام حرفه ای برای رسیدن یک نتیجه قابل قبول تمام تلاششون رو کردن تا سریالی در شان و شخصیت مخاطب رو بسازند.اینکه موفق بوده ایم یا خیر ،بحثی موکول به بعد از پخش است.

سریال قورباغه

بی برنامگی تیم سریال

به گزارش گروه فرهنگی رکنا، در جریان باشید این سریال مدتی است که آماده پخش بوده و به دلایلی نامعلوم به تعویق افتاده است.به هر ترتیب اعلام رسمی پخش به آبان موکول شد. که باز به دلایلی ارشاد از ما درخواست کرد که تاریخ پخش را به آذر موکول کنیم.که در نهایت دلخوری به حقِ مخاطبان را در پیش داشت که تیم سریال را بی برنامه خطاب کرده اند.

سریال قورباغه

با شورای پروانه نمایش کمال همکاری را داشتیم

و اکنون در این لحظه تهیه کننده محترم به بنده رسما اعلام کرده که مجدد امکان پخش در آذر هم وجود ندارد و ما باید به خواسته ارشاد پخش رو به اول دی ماه موکول کنیم.چرا؟ من و تهیه کننده بسیار زیاد حسن نیت خود را اثبات کردیم و با شورای پروانه نمایش کمال همکاری را داشتیم.فقط و فقط به دلیل اینکه زحمت چند ساله این تیم دیده شود و مردم بتوانند این سریال را ببینند.

جناب آقای انتظامی لطفا جوابی صریح به بنده و مخاطبان بدهید.چطور ممکن است که ما با داشتن پروانه نمایش از شورای محترم همچنان بلاتکلیف بمانیم؟ما مجبوریم تاریخ پخش را به اول دی ماه موکول کنیم.

کسی هست که این اطمینان را بدهد که دی به بهمن یا اسفند یا به هر ترتیبی به سال بعدی موکول نخواهد شد؟لطفا بفرمایید در این لحظه سریال «قورباغه»توقیف گردیده است یا خیر برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟