موجودی حساب بانکی امیر تتلو چقدر است؟ + فیلم
حجم ویدیو: 18.50M | مدت زمان ویدیو: 00:02:31

تتلو در یک مصاحبه قدیمی که به تازگی منتشر شده است، در خصوص منبع درآمدش گفت: برای کارهایم اسپانسر دارم ولی در کل هر زمان که موجودی بانکی ام تمام شود، یک چیزی می فروشم، یک بار شعرهایم را و یک بار هم ماشینم را می فروشم.برای هدف باید تلاش کرد .

به گزارش گروه فضای مجازی رکنا، او در این مصاحبه گفت که حدود 3 میلیون تومان فقط در حسابش پول دارد.تتلو در این مصاحبه قدیمی به علت تاتوهایی که در دستش بود، مجبور به پوشیدن لباس آستین بلند شده بود.

تتلو

تتلو متولد ٣٠ شهریور ١٣۶۶ در تهران است، او خواننده و ترانه‌سرای ایرانی است که در سبک رپ، پاپ و آراندبی فعالیت می‌کند.

امیر تتلو، از نخستین خوانندگان سبک آر اند بی در ایران است که توانست به صورت «زیرزمینی» بخواند و شهرتی به‌دست آورد. او در اواسط دههٔ ۱۳۸۰ به دبی سفر کرد و پس از مدتی به ایران بازگشت.

تتلو

او نخستین آلبوم رسمی خود به نام زیر همکف را در سال ۱۳۹۰ بدون اخذ مجوز از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی منتشر کرد و پس از زیر همکف، تاکنون ۱۱ آلبوم دیگر منتشر کرده‌است. او تاکنون سه بار توسط پلیس بازداشت شده‌است. اولین بازداشت تتلو در سال ۱۳۹۲ توسط پلیس امنیت اخلاقی بود و پس از آن در سال ۱۳۹۵ به دلیل «تشویش و اشاعه فساد و فحشا» به مدت بیش از دو ماه در بازداشت موقت به‌سر برد.

تتلو

تتلو در سال ۱۳۹۷ ایران را به مقصد استانبول، ترکیه ترک کرد و نخستین کنسرت خود را همان سال با حواشی بسیاری در تفلیس، گرجستان برگزار کرد. تتلو بهمن ۱۳۹۸ در ترکیه به علت آنچه «نقض مقررات ویزا» عنوان شد، به مدت یک هفته بازداشت شد.

تتلو

تتلو از چهره‌های خبرساز و پرطرفدار شبکه‌های اجتماعی پربازدید در ایران بوده‌است. حساب کاربری تتلو در اینستاگرام ، به دلیل آنچه زیر پا گذاشتن قوانین این شبکه اعلام شده ، تاکنون دو بار بسته‌شده‌است ؛ یک بار در سال ۱۳۹۷ و بار دیگر در سال ۱۳۹۹، اینستاگرام دربار دوم اعلام کرد که تتلو دیگر حق فعالیت در این شبکه را ندارد.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟