تصویر عجیب از دختر جوان زباله گرد  / پرویز پرستویی منتشر کرد + فیلم
حجم ویدیو: 16.10M | مدت زمان ویدیو: 00:02:35

پرویز پرستویی بازیگر مطرح و سرشناس کشورمان به تازگی ویدئویی تاثیرگذار در صفحه اینستاگرام خود منتشر کرده است، دختر جوانی به نام طاهره اسدی که به علت بیماری پدرش و از دست دادن سرمایه زندگی شان مجبور به جمع کردن زباله در سطح شهر است.

به گزارش گروه فضای مجازی رکنا، این دختر 25 ساله، که در حال جمع آوری ضایعات است، دوست دارد مغازه ای برای خود داشته باشد. او تاکید می کند که معتاد نیست و اگر اعتیاد داشت هیچ وقت زباله جمع نمی کرد. او متذکر می شود که هزینه دارو و درمان پدرش را خودش پرداخت می کند.

ماموران اجازه نمی دهند کسی مزاحمم شود

طاهره در ادامه می گوید:  همه ماموران دراینجا کمکم می کنند و اجازه نمی دهند که کسی مزاحمم شوند.

طاهره با چشمانی اشک آلود و صدایی لرزان می گوید که همه هم سن های من بهترین لباس را می پوشند و بهترین ماشین زیر پایشان است ولی من باید سرم در سطل زباله باشد و ضایعاتی جمع کنم.

پرویز پرستویی با انتشار این ویدئو در صفحه اینستاگرام خود نوشت: " درود به شرفت، درود به غیرتت، این دختر باغیرت میگه فقط امیدم به خداست، میدونم یه روز به دادم میرسه، خدایا این دختر نجیب و شرافتمند را دریاب، حق این دختر جوان این نیست که مدام سرش تو سطل زباله ها باشه تا با ضایعات امورات خود و خانواده اش را بگذرونه، یا خدای بزرگ،خودت دریابش"برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟