تهیه کننده سابق مهراد جم: کمر من را شکستی + فیلم
حجم ویدیو: 83.74M | مدت زمان ویدیو: 00:13:11

به گزارش گروه فرهنگی رکنا، هادی حسینی تهیه کننده سابق مهراد جم در یک گفت و گوی دوستانه در خصوص مهاجرت مهراد جم گفت: شما وقتی یک گلدان بگیری و از آن مراقبت کنی، بعد خشک شدن، ناراحت می شوی. من مهراد جم را مثل پسرم دوست داشتم،بعد سفر چند روز اول با من در تماس بود، من مطمئن هستم که مهراد جم خیلی زود پشیمان می شود. ما با هم مثل پدر و پسر بودیم.

مهراد جم

هادی حسینی اظهار داشت: مهراد جم کم کم رفتارش طوری شده بود، که مشخص بود کسی در زندگی او هست و رفتارش با دوستانش تغییر کرده بود.دفتر موسیقی و وزارت فرهنگ و ارشاد خیلی با مهراد جم همکاری داشت.

هادی حسینی گفت: شایعه است که من مهراد جم را به خارج از کشور فرستادم برای درآمد بیشتر و جذب شدن در سایت های شرط بندی، که این موضوع را  تکذیب می کنم.

مهراد جم  مسعود جهانی هادی حسینی

هادی حسینی در این گفت و گو از مهراد جم خواست که به کشور بازگردد. او در ادامه گفت که حتی فکر نمی کنم خانواده او هم در جریان تصمیم او بوده باشند. مهراد جم با من قرارداد 20 ساله دارد وجای دیگری نمی تواند فعالین داشته باشد.

هادی حسینی خطاب به مهراد جم در آخرگفت: به من گفته بودی نمی گذارم خم به ابرویت بیاید، کمر من را شکستی.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟