ترس خیلی زیاد مونا فرجاد از کرونا + عکس

مونا فرجاد به تازگی عکسی از خود در فضای مجازی با پوششی کرونایی منتشر کرد و با این بازیگر عکس صفحه اینستاگرام خود را منتشر کرد.مونا فرجاد متولد ۲۵ فروردین۱۳۶۳ است.مونا فرجاد بازیگر سینما و تلویزیون اهل ایران است.این بازیگر دختر جلیل فرجاد و خواهر مارال فرجاد بازیگر ایرانی می‌باشد. مونا فرجاد فارغ‌التحصیل رشته اقتصاد نظری است و فعالیت سینمایی خود را در مقام بازیگری از سال ۱۳۸۲ با سریال مزرعهٔ آفتابگردان آغاز کرد.

مونا فرجاد

به گزارش گروه فضای مجازی رکنا، این بازیگر به لطف حضور پدر در سه سالگی در برنامه ای بنام بهاران به کارگردانی پدرش بازی کرد ، سپس در شش سالگی در سریال بنام حکایتی و حکمتی به کارگردانی یاسینی بازی کرد .

مونا فرجاد

مونا فرجاد تاکنون ازدواج نکرده است و مجرد می باشد.بازی در سریال مزرعه آفتابگردان در سال ۱۳۸۲ شروع جدی مونا فرجاد در بازیگری بود ، سپس با حضور در سریال پرطرفدار خوش رکاب و ساختمان پزشکان در نقش کتی شناخته تر شد.

مونا فرجاد

در کنار بازیگری علاقه زیادی به نویسندگی دارم شاید بخشی از این موضوع به نحوه تربیتم باز می گردد ، چرا که پدرم همیشه ما را به کتابخوانی تشویق می کرد کلاس های آقای اصغر فرهادی و سروش صحت را نیر گذراندم .برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟