اعتراف بهاره رهنما به پشیمانی بزرگ در زندگی بازیگری + فیلم
حجم ویدیو: 3.00M | مدت زمان ویدیو: 00:00:28

به تازگی ویدئویی از بهاره رهنما در فضای مجازی منتشر شده است که او می گوید: از آنجایی که دوست ندارم چهره سن بالایم ثبت شود،کم‌کم در همین سن‌ و سال‌ها از کار تصویر خداحافظی می‌کنم.

به گزارش گروه فضای مجازی رکنا، بهاره رهنما در خصوص ویدیو منتشر شده مبنی بر خداحافظی اش از بازیگری واکنش نشان داد و در صفحه اینستاگرامش نوشت: دوستان عزیزم من تا دم مرگم هم از حرفه مورد علاقه ام "بازیگری" کناره گیری نمی کنم، اما با گذر عمر و تجربه بیشتر نقش هایم را سختگیرانه تر و گزیده تر انتخاب خواهم کرد. این روزها هم مشغول بازی در فصل دوم سریال عاشقانه هستم و شروع مسیر جدیدی در حرفه ای است که از ده سالگی عاشقانه شروعش کردم.

بهاره رهنما

بهاره رهنما در 10 آذر سال 1352 در هزاوه از توابع استان مرکزی متولد شد. او لیسانس ادبیات نمایشی و فوق لیسانس حقوق قضایی را از دانشگاه آزاد گرفته است.

بهاره رهنما (11)

بهاره رهنما همسر سابق پیمان قاسم خانی نویسنده سینما و جاری(زن برادر شوهر) شقایق دهقان بازیگر سینما و تلویزیون بود. او یک دختر به نام پریا قاسم خانی دارد. پریا تجربه حضور در تئاتر پنجره ها و فیلم سینمایی بانو را دارد. ب

بهاره رهنما

او برای اولین بار با فیلم افعی به سینما آمد. سپس با همسرش در فیلم عاشقانه بازی کرد. او در سال 1380 بازی در یک فیلم کمدی نان و عشق و موتور هزار را تجربه کرد که نشان از توانایی او در زمینه فیلمهای کمدی داشت.امیر خسرو عباسی همسر دوم بهاره رهنما است.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟