فرزاد حسنی به تلویزیون بازمی گردد؟ / احتمال بازگشت مجریان ممنوع الکار به تلویزیون + عکس

به گزارش گروه فضای مجازی رکنا، در تلویزیون رابطه معناداری میان مدیران و مجریان وجود دارد. اگر مدیر همراه باشد می تواند شرایط اجرای مجریان را فراهم کند. با رفتن مرتضی میریاقری از معاونت سیما و حضور حمید شاه‌آبادی چند مجری شانس بالایی برای بازگشت به تلویزیون پیدا کرده‌اند که یکی از آنها فرزاد حسنی است.

آخرین برنامه ایی که فرزاد حسنی در تلویزیون داشته «اکسیر» است که اردیبهشت ۹۵ همزمان با شروع فعالیت مرتضی میرباقری متوقف شد. و فرزاد حسنی دیگر در تلویزیون اجرا نداشت. همین اتفاق نشان داد رابطه معاون سابق با فرزاد حسنی شکراب بوده است.

ماجرای ممنوع الکاری فرزاد حسنی

حسنی پیش‌تر هم سابقه ممنوع‌الکاری داشته که معروف ترین آنها به سال ۸۶ و بعد از حواشی برنامه «کوله پشتی» بر می گردد. او بعد از این ممنوع‌الکاری به تلویزیون برگشت چند ویژه برنامه نوروزی شبکه سه را اجرا کرد و با حضور اصغر پورمحمدی به عنوان معاون سیما اجرای «اکسیر» را بر عهده گرفت.

فرزاد حسنی در این مدت اجرای برنامه‌های اینترنتی را قبول نکرد و از صدا و سیما جدا نشد و با حضور حمید شاه‌آبادی باید دید آیا شاهد بازگشت فرزاد حسنی به تلویزیون خواهیم بود.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

 

آیا این خبر مفید بود؟