عاشقی نهال سلطانی با بازیگر مرد سرشناس / خانم مدل فاش کرد + عکس

نهال سلطانی مدل زیبا و معروف ایرانی ادعا کرد که وقتی ایران بودم با بازیگر معروف مرد رابطه عاشقانه داشتم ولی از هم جدا شدیم و به خودم قول دادم معروفتر از او شوم. نهال سلطانی در تاریخ 10 مرداد ماه سال 1368 به دنیا آمد. نهال سلطانی متولد تهران است. او در یک خانواده 5 نفره به دنیا آمده است دو خواهر بزرگتر از خود بنام نادیا و نازلین دارد.

 

نهال سلطانی

به گزارش گروه هنری رکنا ، نهال سلطانی فعالیت خود را با عکاسی و تحصیل این رشته در هنرستان شروع کرد.نهال سلطانی مدل ایرانی داری چشمان آبی رنگ با ۱۶۹ سانتی متر قد است و به رشته شنا و ایروبیک علاقه ی بسیاری دارد .او در ویدیوهای خواننده ها و برخی از خوانندگان رپ خوان  نیز حضور فعال داشته است

آشپزی نهال سلطانی

در یکسالی که کانادا تنها زندگی می کردم تونستم آشپزی را از ویدیو های یوتیوب یاد بگیریم، الان اگر تعریف از خود نباشه در پختن غذاهایی مثل قرمه سبزی و ته چین بسیار مهارت دارم . او می گوید عاشق شهرت هستم و مثل خیلی ها دوست ندارم بگم نه اینجوری نیست، دوست دارم وقتی راه می روم به قدری از من  عکس بگیرند که در زندگی شخصی به مشکل بخورم !

نهال سلطانی مدل ، آرایشگر که در خارج از کشور زندگی می کند ، در برنامه ماهواره ای،مدعی شد که با بازیگر معروف و مشهور ایرانی رابطه عاشقانه داشته است و این بازیگر مرد ایرانی را بسیار دوست داشت. برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟