اسب زیبای امیر حسین رستمی + عکس

به گزارش گروه فضای مجازی رکنا،  امیرحسین رستمی، بازیگر شناخته شده سینما و تلویزیون با انتشار تصویری در اینستاگرام نوشت:

"چند سالته؟

وقتی سر حالم شونزده سال

و وقتی خستم بیست پنج سال!

‎الان چند سالته ؟

‎.هزار سال!!

عکسو بهنام گرفته که بگه به دوربین حرفه ای نیست به قاب بستن و ادم پشت قابه.

توضیح:ادم پشت قاب به کسی اطلاق میشود که زحمت ثبت سوژه را میکشد نه به کسی که جلوی قاب ژست میگیرد"

امیر حسین رستمی
امیرحسین رستمی متولد ۱۲ بهمن ۱۳۵۴ در تهران است. او  بازیگر ایرانی است. او به مدت یک دوره هنرجوی کارگاه آزاد بازیگری به مدیریت امین تارخ، در سال ۱۳۸۲ بوده‌است.[نیازمند منبع] وی فعالیت سینمایی خود را در مقام بازیگری از سال ۱۳۸۵ با فیلم فقط چشم‌هاتو ببند آغاز کرد.وی مجری برنامه شوتبال در شبکه نسیم نیز بود.

امیر حسین رستمی

امیرحسین رستمی به همراه امیر کاظمی با حضور در برنامه فرمول یک ویژه سال نو در ۲۶ اسفند ۱۳۹۸ با انتقاد از اطلاع‌رسانی دیر هنگام دربارهٔ بیماری کرونا مسولان را به چالش کشید و گفت: چطور من که یک بازیگر هستم می‌دانستم کرونا وارد کشور شده ولی وزیر بهداشت تا دوم اسفند تکذیب می‌کرد چه اصراری بود پروازهای ماهان تا آخرین لحظه ادامه پیدا کند چرا برای جلوگیری از شیوع بیماری یک شهر را قرنطینه نکردید؟ چرا فیلترینگ تلگرام را لغو نمی‌کنند. چرا ادارات را تعطیل نمی‌کنند و باز می‌گویند در خانه بمانید.

امیر حسین رستمی

صداوسیما از ادامه صحبت‌های این بازیگر خودداری کرد و برنامه زنده را قطع کرد. بعد از وصل شدن دوباره برنامه علی ضیا گفت به دلیل بحث مغایر با برنامه یک روز دیگر این دو بازیگر را دعوت می‌کنیم. یک روز بعد طبق آنچه تحت فشار بودن از سوی مقامات اطلاعاتی امنیتی عنوان می‌شود امیرحسین رستمی از گفته‌هایش عذر خواهی کرد.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟