ریحانه پارسا مدرسه و دانشگاه را مسخره کرد / باز پست جنجالی+ عکس

ریحانه پارسا با انتشار یک توئیت در صفحه اینستاگرام خود نوشت: هنوز یکی از افتخاراتم هست، از کلاس اول سیستم آموزشی و جدی نگرفتم و با افتخار به دانشگاه های ایران ورود پیدا نکردم، این کارخونه سری دووزی مدت هاست از ریشه پوسیده"

ریحانه پارسا

به گزارش گروه فضای مجازی رکنا، اولین و حرفه ای ترین تجربه رسمی ریحانه پارسا در تلویزیون با سریال پدر نقش لیلا شروع شده است، این سریال در سال 97 از شبکه دو پخش شد. ریحانه پارسا به نویسندگی و همچنین کتاب های روانشناسی و طراحی صحنه علاقه خاصی دارد.

ازدواج و طلاق ریحانه پارسا

ریحانه پارسا در اسفند 1398 با مهدی کوشکی ( متولد 1359 بازیگر) ازدواج کرد.از همان ابتدا ازدواج ریحانه پارسا و مهدی کوشکی به دلیل اختلاف سنی و سبک اعلام آن در شبکه های اجتماعی و حواشی مربوط به آن بسیار خبرساز شد.

ریحانه پارسا

چند ماه بعد از ازدواجشان همه عکس های دو نفره و عاشقانه شان از صفحه اینستاگرام هر دو بازیگر حذف شدند. و بعد از چند ساعت ریحانه پارسا ویدیویی در صفحه مجازی خود منتشر کرده و بدون این که واکنشی نسبت به این خبر داشته باشد با تشکر از مردم اعلام کرده که حالش خوب است. او همچنین در انتهای این ویدئو گفته: امیدوارم آقای کوشکی در هر کجا که هستند سلامت باشند. که خبر از طلاق و جدایی مهدی کوشکی و ریحانه پارسا دارد.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟