ماجرای ممنوع الکاری حمید نعمت الله چیست ؟! + عکس

به گزارش گروه فرهنگی رکنا، حسن آقا کریمی عضو هیئت داوری خانه سینما، درباره پرونده فیلم سینمایی «قاتل و وحشی» و مشکلات مالی که برای این پروژه پیش آمده، گفت: حمید نعمت‌الله (کارگردان این فیلم) و عباس نادران پرونده‌ای در این خصوص دارند. این پرونده در دست بررسی است و هنوز هیچ رأیی درباره آن صادر نشده است.

بلا مانع بودن تولید برای حمید نعمت الله

او در پاسخ به این سوال که اگر هر کدام از این‌ دو فرد بخواهند پروژه‌ای را تولید کنند بلامانع است یا خیر، بیان کرد: وقتی رأی صادر شود، مراحلی دارد تا افراد به ممنوع الکاری برسند؛ ما فعلاً در این باره تعیینِ تکلیف نمی‌کنیم. اگر هرکدام از طرفین رأی صادره را اجرا نکنند، آن وقت رأی بلا اثر می‌شود و برای هرکدام از طرفین مشکلات و ممنوعیت کاری ایجاد خواهد شد. در حال حاضر رأیی در این باره صادر نشده است و فعلاً این دو نفر می توانند فیلم تولید کنند.

آقا کریمی در پاسخ به این سوال که آیا عباس نادران برای سرمایه‌گذاری این فیلم به جای محمد صادق رنجکشان آمده، عنوان کرد: بله؛ اما به تفاهمی رسیده اند که به احتمال زیاد سرمایه گذاری به رنجکشان برمی‌گردد و نعمت‌اله تهیه‌کننده باقی خواهد ماند. امیدواریم تفاهمنامه اجرایی شود که اصلاً نیازی به صدور حکم نباشد.گفتنی است فیلم سینمایی «قاتل و وحشی» به کارگردانی حمید نعمت اله در بخش سرمایه گذاری به مشکل برخورده است و این باعث شد کار به هیئت داوری خانه سینما بکشد. در این میان برخی نقطه نظرها درباره ممنوع الفعالیت بودن نعمت اله مطرح شد که حسن آقاکریمی به این شبهات پاسخ داد.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟