عکس دیده نشده از 2 لیلای سینمای ایران در دوران کودکی و جوانی

احترام برومند، بازیگر و همسر داوود رشیدی عکسی از کودکی دخترش لیلی رشیدی و لیلا حاتمی در صفحه اینستاگرامش منتشر کرد و نوشت:" میگویند روز جهانى دختر است ، در پى بهانه اى بودم ، تا این عکس شاد و خاطره انگیز را از دو دختر، که همه شما دوستان با آنها آشنا هستید ، روى صفحه ام بگذارم . در این لحظه به خصوص به دخترانى فکر میکنم ، که در نقاط مختلف جهان ، همین طور در کشور خودمان ، شرایط مطلوبى براى زندگى ندارند ،باشد که ناملایمتى در جهان نباشد ، تا خدشه اى به روح و روان دخترانمان وارد کند"

لیلی رشیدی لیلا حاتمی

به گزارش گروه فضای مجازی رکنا، احترام برومند متولد ۲۰ فروردین ۱۳۲۶ در تهران است. او مجری تلویزیون و بازیگر ایرانی است. او از سال ۱۳۴۶ با برنامه کودک در تلویزیون فعالیت هنری خود را آغاز کرد و به مدت ۱۱ سال یعنی تا سال ۱۳۵۸ به این فعالیت ادامه داد. او خواهر مرضیه برومند و راضیه برومند است.

ماجرای آشنایی تا ازدواج زنده‌یاد داوود رشیدی از زبان احترام برومند

پس از انقلاب چند نوار قصه برای بچه‌ها منتشر کرد و همچنین در فیلم دیشب باباتو دیدم آیدا (۱۳۸۳) ساخته رسول صدرعاملی نقشی فرعی داشت. او پس از سال‌ها دوری از صحنه در نهم اردیبهشت ماه سال ۱۳۸۹ به عنوان مجری در جشن انجمن تئاتر کودک و نوجوان حضور یافتبرای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟