رونمایی از اولین آنونس «تی‌تی» در آستانه نمایش در فستیوال فیلم توکیو یا بازی الناز شاکردوست + فیلم
حجم ویدیو: 6.44M | مدت زمان ویدیو: 00:01:02

به گزارش گروه فرهنگی رکنا، فیلم سینمایی «تی‌تی» به تهیه‌کنندگی و کارگردانی آیدا پناهنده در اولین حضور جهانی خود در سی و سومین فستیوال بین‌المللی فیلم توکیو به رقابت خواهد پرداخت. هرچند امسال شرایط پیچیده‌ای برای برپایی فستیوال‌های سینمایی وجود دارد اما برگزارکنندگان فستیوال توکیو قصد دارند رویداد امسال را بصورت فیزیکی و همراه با اکران‌های عمومی در سینماهای توکیو و با محدودیت‌های ویژه برگزار کنند.

فیلم سینمایی تی تی

همچنین به دلیل شرایط ویژۀ امسال ، فستیوال فیلم توکیو بخش جدیدی را به نام Tokyo Premiere 2020 ابداع کرده که شامل حدود سی فیلم است و ترکیبی خواهد بود از بخش‌های مسابقه ، چشم‌انداز آسیا و سینمای ژاپن که در سال‌های گذشته به تفکیک برگزار می‌شدند و به جای جوایز مرسوم همه ساله ، قرار است تنها جایزۀ ویژۀ تماشاگران به یک فیلم اهدا شود

فیلم سینمایی تی تی

فیلم سینمایی «تی‌تی» چهارمین ساختۀ سینمایی آیدا پناهنده نیز یکی از فیلمهای نمایش دهنده در این فستیوال است و پارسا پیروزفر ، الناز شاکردوست ، هوتن شکیبا ، سودابه جعفرزاد ، امیر حامد ، مهدی فریضه ، هیلدا کردبچه ، رضا عموزاد ، زینب شعبانی ، هانیه کاظمی ، مهرانه به‌نهاد و... ترکیب بازیگران آن را تشکیل می‌دهند.فستیوال فیلم توکیو ٢٠٢٠ از ١٠ آبان تا ١٩ آبان در کشور ژاپن برگزار خواهد شد.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟