عکس خیلی عجیب مستانه مهاجر، همسر پژمان بازغی با شروع پاییز + عکس

مستانه مهاجر، همسر پژمان بازغی عکسی سیاه و سفید و بدون آرایش در صفحه اینستاگرام خود به اشتراک گذاشت.مستانه مهاجر تدوینگر سینما و تلویزیون ایران است.او سال 1353 چشم به جهان گشود. از مهم‌ترین آثار مستانه مهاجر می‌توان به فعالیت در فیلم سن پطرزبورگ، سریال سفر در خانه و سریال ستارخان اشاره کرد.

مستانه مهاجر /

به گزارش گروه فضای مجازی رکنا، مستانه مهاجر کار حرفه‌ای خود را از سینما آغاز کرد و سال 1381 در 28 سالگی در فیلم آبادان به کارگردانی مانی حقیقی به عنوان تدوینگر فعالیت داشته است. گرچه موفقیت این اثر نسبت به آثار شاخص بعدیش مانند فیلم سن پطرزبورگ، بیشتر نبود اما تجربه خوبی برای مستانه مهاجر محسوب می‌شود و همکاری با هنرمندانی همچون فاطمه معتمدآریا، احسان امانی، هدیه تهرانی و جمشید مشایخی را تجربه کرد.

پژمان بازغی و مستانه مهاجر

مستانه مهاجر در سال 1388 دوره‌ی پرتلاشی را در عرصه سینما و تلویزیون گذراند و در تولید آثار مهمی حضور داشته است. او در این سال در 2 فیلم مهم سینما حضور داشت و خود را به جامعه هنرمندان معرفی کرد. آثار مهم مستانه مهاجر در این سال، فعالیت در فیلم سلام بر عشق به کارگردانی اصغر نعیمی و فعالیت در فیلم سن پطرزبورگ به عنوان تدوینگر محسوب می‌شود.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟