ترس عجیب نیوشا ضیغمی از انتشار عکس فرزندش + فیلم
حجم ویدیو: 8.45M | مدت زمان ویدیو: 00:01:18

نیوشا ضیغمی بازیگر سینما و تلویزیون در گفت و گویی دوستانه در خصوص حجمه ای که نسبت به سلبریتی ها وجود دارد گفت: یک حجمهای به وجود آمده است که کوچکترین خطایی که ازیک سلبریتی به وجود می آید را روی آن پافشاری کنیم و بیشتر آن را جلوه میدهیم.

به عنوان مثال من یک پست در اینستاگرام خود می گذارم، و به یکباره می بینم که چقدر حجمه زیر آن وجود دارد و کامنت ها را می بندم. من خیلی از دخترم عکس در صفحه اینستاگرامم  نگذاشتهام، به خاطر همین حجمه ها و قضاوت ها و حرف های عجیب و غریبی که وجود دارد. تحمل توهین به فرزندم را ندارم.

نیوشا ضیغمی

به گزارش گروه فضای مجازی رکنا، نیوشا ضیغمی در ۱۸ تیر ماه ۱۳۵۹ در تهران به دنیا آمد. نیوشا ضیغمی بعد از اتمام دبیرستان، لیسانس خود را در رشته روانشناسی کودک از دانشگاه شهید بهشتی تهران گرفت.

او با شرکت در کلاس‌های آزاد بازیگری کانون سینماگران جوان بازیگری را فراگرفت و توسط این مؤسسه به مسعود جعفری‌جوزانی معرفی شد. پس از فارغ‌التحصیلی از این کلاس‌ها در مجموعهٔ تاریخی در چشم باد نقش یک دختر روستایی شمالی را ایفا کرد.

نیوشا ضیغمی

نیوشا ضیغمی یکی از حامیان جدی صنایع دستی ایران به‌شمار می‌رود. او در گفت وگویی که با مدیر کل صادرات ایران داشت بر لزوم معرفی صنایع دستی کشور در بازارهای جهانی تأکید کرد. برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟