حجم ویدیو: 16.49M | مدت زمان ویدیو: 00:02:36

به گزارش گروه فرهنگی رکنا، یکی از نمایندگان مجلس با حضور در برنامه محمد دلاوری در خصوص بازگشایی مدارس در شرایط کرونایی انتقاد کرد و گفت: من از جناب آقای روحانی، رئیس جمهور انتقاد دارم، چرا از سمت راست و چپ بین خودش و وزیرش فاصله گذاری کرده است که کسی ناقل نباشد و برای بازگشایی مدارس، شخص آقای روحانی برای افتتاح حضور میدانی پیدا نکردند، خون رئیس جمهور که رنگین تر از خون مردم ما نیست، ما انقلاب نکرده ایم که به یک شخص توجه ویژه شود.

این نماینده در ادامه گفت: خدا حضرت آقا و سپاه و شورای نگهبان را برای ما نگهدارد.

77 نماینده فاسد در دوره قبل

این نماینده در آخر گفت:  77 نماینده دوره قبل در خصوص مسائل اقتصادی فاسد شناخته شده اند و این افراد وارد دستگاه شدند، این آدمی که فساد اقتصادی دارد؛ چرا وارد دستگاه شده است و مشغول می شود.

ما حرفمان با آقای رئیس جمهور این است که امروز شایسته سالاری در بعضی از پست ها نیست. امروز نگاه آقای رئیس جمهور باید این چنین باشد که دورترین کودکی که در روستا مشغول به تحصیل است و مواد ضد عفونی کننده ندارد را تحت پوشش قرار دهد.

آقای رئیس جمهور می گویند رعایت کنید، ولی اگر یک کارگر صبح به سر کار نرود، حقوق ماهیانه اش را قطع می کنند. در مترو و بی آرتی اصلا پروتکل های بهداشتی رعایت نمی شود.

من دوست دارم یک روز آقای رئیس جمهور را ببرم در خیابان تا ببیند چه خبر است. چرا ما همه چیز را شوخی گرفتم.

این نماینده در آخر از برنامه هایی که محمد دلاوری میسازد و حرف و درد مردم را می گوید تشکر کرد.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟