بازیگران سینمای ایران که بچه دار نشده اند / از امین حیایی تا رضا عطاران + عکس

به گزارش گروه هنری رکنا، برخی از هنرمندان کشورمان که زمان زیادی از شروع زندگی مشترکشان گذشته است ولی همواره به دلایل شخصی بچه دار نشده اند و بدون فرزند به زندگی مشترک خود ادامه می دهند.

افسانه چهره آزاد و همسرش شاهرخ فروتنیان 

افسانه چهره آزاد و شاهرخ فروتنیان

افسانه چهره آزاد و شاهرخ فروتنیان، بازیگران سریال "هم گناه" 40 سال است که از زندگی مشترکشان می گذرد و هرگز طعم بچه دار شدن را نچشیده اند.

محسن قاضی مرادی و مهوش وقاری 

محسن قاضی مرادی و مهوش وقاری

محسن قاضی مرادی و مهوش وقاری سالیان زیادی است که بچه دار نمی شوند و خانم وقاری با وجود بیماری سنگین همسرش پرستاری او را می کند.

رضا عطاران و فریده فرامرزی

رضا عطاران و فریده فرامرزی سال 73 زندگی مشترکشان را شروع کردند و تا به این لحظه بچه دار نشده اند و قبلا گفته اند که در بچه دار نشدن توافق کرده اند.

راز بچه دار نشدن رضا عطاران + عکس همسرش

فرهاد آئیش و مائده طهماسبی

فرهاد آئیش و مائده طهماسبی هم از جمله زوج های هنری هستند که سالیان سال بدون بچه زندگی کرده اند و با هم توافق کردند که هیچ گاه بچه دار نشوند.

فرهاد آئیش و مائده طهماسبی

امین حیایی و نیلوفر خوش خلق

امین حیایی و نیلوفر خوش خلق، سالیان سال بدون بچه از هم زندگی می کنند. او همسر دوم امین حیایی است و امین از همسر اولش یک پسر دارد.

عکس لورفته و جنجالی از امین حیایی در آغوش همسرش + بیوگرافی و تصاویر جدید

سحر ولدبیگی و نیما فلاح 

نیما فلاح و سحر ولدبیگی

سحر ولدبیگی و نیما فلاح یکی از بی حاشیه ترین زوج های هنری هستند، که بیش از 15 سال است که زندگی مشترک بی فرزند را تجربه می کنند.

مسعود رایگان و رویا تیموریان

مسعود رایگان رویا تیموریان

مسعود رایگان و همسرش رویا تیموریان بازیگران سریال "هم گناه" از جمله زوج هایی هستند که سال های سال است که بدون فرزند زندگی می کنند، البته خانم تیموریان از همسر اولشان صاحب فرزند هستند.

رامبد شکرابی و حدیث فولادوند

حدیث فولادوند و رامبد شکرابی

رامبد شکرابی و حدیث فولادوند نیز از جمله زوج هایی هستند که بیش از 10 سال است که زندگی بی فرزند را تجربه می کنند.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

 

 

آیا این خبر مفید بود؟