تاثیرگذارترین فیلم شب عاشورا ایرانی ها در کرونا / مجید مجیدی از مردم کمک خواست
حجم ویدیو: 5.08M | مدت زمان ویدیو: 00:00:47

به گزارش گروه هنری رکنا،  در ایام تاسوعا و عاشورای حسینی ویدیوی عزاداری و زنجیرزنی تک‌نفره یک پیرمرد با نوایی از محمدعلی کریم‌خانی مورد توجه کاربران فضای مجازی قرار گرفت و به طرز عجیبی دست به دست شد؛ ویدیویی که در ایامی که هم‌صدایی و همدلی کمتری مشاهده می‌شود، مقبول همه گروه‌ها و طیف‌ها قرار گرفت.

دلتنگی پدر یک مفقود الاثر 

این ویدیو متعلق به مشهدی ابراهیم کیانی بروجنی پدر یک مفقودالاثر است که در شب‌های محرم به دلیل شرایط کرونا دلتنگی‌های دلِ شکسته‌اش را با زنجیر بر شانه خسته‌اش فرود می‌آورد.

مجید مجیدی ضمن این که ویدیوی این پدر دلتنگ را ایده‌آل رویداد فیلم کوتاه «سوگ در خانه» می‌داند و نگرش این جشنواره را بر پایه چنین آثاری می‌بیند، بیان کرد: یک سفر زیارتی مشهد مقدس به ایشان و یک سفر زیارتی مشهد مقدس نیز به سازنده این ویدیو از طرف رویداد«سوگ در خانه» تقدیم خواهد شد. افرادی که سازنده ویدیو را می‌شناسند با پل‌های ارتباطی «سوگ در خانه» شماره تماس ۰۹۱۰۹۲۳۴۲۳۴ و یا اینستاگرام خیریه جوانان راه ایمان تماس حاصل کنند.

«سوگ در خانه» رویدادی به مدیریت مجید مجیدی است که در شرایط ویژه عزاداری‌های امسال محرم با محوریت ساخت فیلم‌های یک الی سه دقیقه‌ای با موضوع محرم در خانه برگزار می‌شود.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟