نیوشا ضیغمی / افشای یک واقعیت از زبان نیوشا ضیغمی + عکس

نیوشا ضیغمی

نیوشا ضیغمی بازیگر سینما و تلویزیون با انتشار عکسی در صفحه اینستاگرام خود نوشت: "دلم میخواد یه واقعیتی رو بگمتو زندگیم از بچه گی تا حالا همیشه یه عالمه رویاهای بزرگ و کوچیک داشتم. همیشه تلاش کردم و جنگیدم. پوستم کنده شد که به جایی که الان هستم برسم، خوب یا بد ,دوستش دارم، چون حاصل تلاشمه ولی از یک چیز خیلیخوشحالم و تو قلبم همیشه حالم خوبه، اونم اینه که هرگز حق نخوردم، عمدا دل نشکستم ، دروغ نگفتم ، ریا نکردم ، چاپلوسی نکردم و هر چه هستم حاصل تلاش خودمه و در نهایت وقتی تنهام از خودم حالم بد نیست."

نیوشا ضیغمی

به گزارش گروه فضای مجازی رکنا، نیوشا ضیغمی در ادامه نوشت: "خیلی ها رو دیدم که همه چی دارن ولی از خودشون بیزارن و خودشون رو دوست ندارن و به نظرم ما با رفتارمون جهنم و بهشت رو تو وجودمون میسازیم، کاش بتونم پیش از هر چیزی که هستم،انسان خوبی باشم که این بزرگترین نعمت خداست، دوستون دارم، ‌حتی شمایی که الان میخوای نظرت رو بنویسی و هزارتا حرف بی ربط بزنی، اگر با فحش دادن به من حالت خوب میشه، من مشکلی ندارم ولی من یه چیزی و به خودم یاد دادم ،قبل از هر حرفی چند ثانیه فکر میکنم." 

نیوشا ضیغمی

نیوشا ضیغمی در ۱۸ تیر ماه ۱۳۵۹ در تهران به دنیا آمد. او بعد از اتمام دبیرستان، لیسانس خود را در رشته روانشناسی کودک از دانشگاه شهید بهشتی تهران گرفت.

ضیغمی با شرکت در کلاس‌های آزاد بازیگری کانون سینماگران جوان بازیگری را فراگرفت و توسط این مؤسسه به مسعود جعفری‌جوزانی معرفی شد. پس از فارغ‌التحصیلی از این کلاس‌ها در مجموعهٔ تاریخی در چشم باد نقش یک دختر روستایی شمالی را ایفا کرد.

نیوشا ضیغمی

نیوشا ضیغمی یکی از حامیان جدی صنایع دستی ایران به‌شمار می‌رود. او در گفت وگویی که با مدیر کل صادرات ایران داشت بر لزوم معرفی صنایع دستی کشور در بازارهای جهانی تأکید کرد.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟