بهاره رهنما در خلوت حاجی جشن کرونایی گرفت + عکس

بهاره رهنما بازیگر سینما، تلویزیون و تئاتر عکس هایی از جشن سومین سالگرد ازدواجشان را در صفحه اینستاگرامش منتشر کرد.بهاره رهنما در 10 آذر سال 1352 در هزاوه از توابع استان مرکزی متولد شد. او لیسانس ادبیات نمایشی و فوق لیسانس حقوق قضایی را از دانشگاه آزاد گرفته است.

بهاره رهنما

شروع فعالیت هنری بهاره رهنما

به گزارش گروه فضای مجازی رکنا، بهاره رهنما همسر پیمان قاسم خانی نویسنده سینما و جاری(زن برادر شوهر) شقایق دهقان بازیگر سینما و تلویزیون بود.او یک دختر به نام پریا قاسم خانی دارد. پریا تجربه حضور در تئاتر پنجره ها و فیلم سینمایی بانو را دارد. بهاره رهنما از معدود بازیگرهایی است که تحصیلات بالایی در حد دانشگاهی دارد و شاید به همین خاطر در عرصه سینما و تلویزیون کم کار است.

بهاره رهنما

برای اولین بار با فیلم افعی به سینما آمد. سپس با همسرسابقش در فیلم عاشقانه بازی کرد. او در سال 1380 بازی در یک فیلم کمدی نان و عشق و موتور هزار را تجربه کرد که نشان از توانایی او در زمینه فیلمهای کمدی داشت.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

 

بهاره رهنما

ازدواج دوم بهاره رهنما 

 او پس از جدایی از قاسم‌خانی در شهریور ۱۳۹۶ با امیر خسرو عباسی ازدواج کرد. جشن عروسی آن‌ها را در تالاری در منطقه ۱۹ تهران در تالار تشریفاتی قصر کسری برگزار شد. برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟