مهران مدیری چه گفت؟ / چرا 3 قسمت آخر دورهمی پخش نشد؟ + فیلم
حجم ویدیو: 36.51M | مدت زمان ویدیو: 00:05:42

مهران مدیری مجری برنامه دورهمی در این برنامه در خصوص بیماری اخیرش توضیح داد و گفت که یک کسالت جزئی بوده است و به علت همین بیماری 3 قسمت آخر برنامه دورهمی ضبط نشده است و این قسمت ها را اختصاص به عزیزان و هنرمندان از دست رفته که قبلا در این برنامه حضور داشته اند، داده شده است و باز پخش این برنامه ها را می بینیم.

تکلیف موزه دورهمی روشن شد 

مهران مدیری در خصوص موزه دورهمی توضیح داد که قصد دارد این موزه را یک جا به نهاد و ارگانی بفروشد و هزینه آن را سری بعدی دورهمی به هلال احمر جهت کمک به آسیب دیدگان در زلزله تقدیم کند.

مهران مدیری در بیمارستان بستری شد

دورهمی نام یک مجموعه تلویزیونی با اجرا و کارگردانی مهران مدیری است که از ۲۷ اسفند ۱۳۹۴ با تهیه کنندگی حمید رحیمی نادی و هاشم رضایت در شبکه نسیم شروع به پخش کرد. ابتدا مهراب قاسم خانی کارگردانی این برنامه تلویزیونی را بر عهده داشت که بعداً به دلیل برخی مشکلات به بعد مهران مدیری کارگردانی را بر عهده گرفت.

مهران مدیری

این مجموعه، اواسط پاییز سال ۱۳۹۴ و با آغاز مقدمات ساخت دکور وارد مرحله پیش تولید شد. در آغاز، هدف سازندگان، ارائه ‌مجموعه‌ای تلویزیونی با ساختاری کاملاً متفاوت نسبت به سایر آثار نمایشی پیشین تلویزیون بود که با گذشت زمان، این ادعا عملی نشد.

دورهمی یکی از پرمخاطب‌ترین برنامه‌های تلویزیون ایران به‌شمار می‌رود. برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟