سلفی مجری جنجالی و همسرش در خانه شخصی + عکس

نیما کرمی مجری سرشناس تلویزیون با انتشار عکسی از خود و همسرش در صفحه اینستاگرامش تولد او را تبریک گفت.

نیما کرمی متولد خرداد ۱۳۵۶ در تهران و مجری و گوینده است. او فارغ التحصیل رشته مهندسی عمران در مقطع لیسانس از دانشگاه آزاد است، او تجربه بازیگری دارد و با یک مجری ازدواج کرده است، خودش طراح اکسسوری منزل و همسرش طراح لباسی هم میکنند.

نیما کرمی

او بواسطه پدر که از گویندگان و تهیه کنندگان قدیمی رادیو بود عاشق اجرا شد.اولین بار در سن ۵ سالگی برای یک تیزر درباره واکسیناسیون در رادیو حرف زد، سپس فرصتی پیش آمد تا در سریالی برای مرکز اصفهان بازی کند، بعد از آن در واحد دوبلاژ شبکه پنج سال ۱۳۷۴ کارش را شروع کرد و به پیشنهاد دوستان رادیویی پدر وارد اجرای رادیو و سپس تلویزیون شد

 

تجربه بازیگری نیما کرمی

در این سال‌ ها جسته و گریخته کار بازیگری را ادامه دادم، در چند تئاتر حرفه‌ای و یک تله‌ فیلم بازی کردم در مورد تئاتر که باید بگویم برایم خیلی لذت‌ بخش است و درواقع کاری دلی محسوب می‌ شود اما در مورد سینما و تلویزیون به دنبال یک موقعیت بسیار خوب هستم.

 

نیما کرمی

ازدواج نیما کرمی و زینب زارع

نیما کرمی با زینب زارع ازدواج کرده است و صاحب یک دختر بنام نیل هستند.

نیما کرمی: حدود سال ۱۳۸۵ با همسرم زینب زارع که از مجریان توانای کشور به حساب می آیند در رادیو آشنا شدم، وقتی با ایشان برخورد کردم جدا از ظاهرشان، از نوع برخورد و فعالیت اجتماعی ایشان خوشم آمد و به این نتیجه رسیدیم که ایشان گزینه مناسبی به شمار می روندبرای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟