مجری جنجالی تلویزیون در رادیو هم غوغا کرد + عکس

به گزارش گروه فرهنگی رکنا، «جوان‌شهر» نام یک برنامه گفتگو محور اجتماعی فرهنگی است که با حضور کارشناسان، چهره‌های برتر و نخبگان جامعه ایران به بررسی نیازهای روز جامعه می‌پردازد و موضوعات اجتماعی این روزها که دغدغه‌های جوان است از محورهای این برنامه است.

«جوان شهر» برنامه‌ای در حدود ۶۰ دقیقه با حضور افراد سرشناس که مسئولیت‌های اجتماعی، فرهنگی، سیاسی و اقتصادی دارند به مناظره می‌نشینند تا درباره ناگفتنی‌ترین مسائل جوانان گفتگو کنند.

نقد کردن صدا و سیما 

این برنامه یک اتاق فکر (هیئت اندیشه‌ورز) دارد که برای هر قسمت برنامه، موضوعات مهم جامعه را در نظر گرفته است، مهم‌ترین را انتخاب کرده و از زوایای مختلف آن را بررسی می‌کنند. این اتاق فکر با بررسی میدانی، مطالعه فضای مجازی و پیامک‌هایی که به رادیو جوان ارسال می‌شوند، موضوعات مورد نظر را انتخاب و در این برنامه به آن‌ها پاسخ می‌دهند.

این برنامه در قسمت اول خود که شب گذشته روی آنتن رفت صداوسیما را به بوته نقد برد و به این سوال پاسخ داد که چرا برخی به رسانه ملی، رسانه میلی می‌گویند.

سید شهاب طباطبایی فعال سیاسی رسانه‌ای اصلاح طلب و امین طیب طاهر فعال سیاسی رسانه‌ای همکار با رسانه ملی دو مهمان این برنامه بودند که درباره عملکرد رسانه ملی به مناظره با یکدیگر پرداختند و بحثی را با سوالات دلاوری پی گرفتند که تلاش شد با صراحت به طرح سوال‌ها و انتقادهایی درباره خود صداوسیما بپردازد.

محمد دلاوری

«جوان‌شهر» با اجرای محمد دلاوری ، مجری مطرح تلویزیون و تهیه‌کنندگی زهره عبدالرحیم، شنبه، دوشنبه و چهارشنبه هر هفته ساعت ۲۱ به روی آنتن شبکه رادیویی جوان می‌رود.

رضا جوهرچی از برنامه‌سازان و حسین ساعی رییس دانشگاه سوره مشاوران این برنامه هستند.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟