چهره شدن ریحانه پارسا برایش دردسر ساز شد / راز "آقازاده" لو رفت + عکس

حامدعنقا ، تهیه کننده «آقازاده» درباره حضور بازیگران «پدر» از جمله #مهدی سلطانی، لعیازنگنه و سینامهراد و غیبت ریحانه پارسا گفت: ما نقشی نداشتیم که او بازی کند. نقش راضیه هم عین نقش لیلا در «پدر» بازیگری می خواست که مردم پیش زمینه ذهنی از او نداشته باشند اما ریحانه پارسای عزیز آنقدر در سریال «پدر» دیده شد که اگر نقش راضیه را ایفا می کرد مردم نسبت به او پیش زمینه داشتند. اما درباره سینا ما به این پیش زمینه احتیاج داشتیم برای همین اسم او را هم عوض نکردیم.

ریحانه پارسا

حامد عنقا: بعد از حواشی ریحانه پارسا دیگر با او کار نمی کنم

او در این خصوص که بعد از حواشی ریحانه پارسا گفته بوده دیگر با او کار نمی کند نیز تاکید کرد: من به این وضوح چنین چیزی نگفته بودم. حالا که از آن اتفاق گذشته و بی طرفانه به آن نگاه می کنیم می بینیم هزار اتفاق بدتر از آن تا به حال افتاده که چنین حاشیه ای نداشته است.

من آن زمان در مصاحبه ای گفتم که خانم پارسا بچگی کرد و تا جایی به خاطر سن کم و شهرت ناگهانی که به دست آورد به او حق می دهم. خانم پارسا همکار خوب ما در پدر بودو همچنان برای او آرزوی موفقیت دارم.

ریحانه پارسا

همین دو ماه پیش با آقای کوشکی یک شب سر صحنه آمده بود و او را دیدم. امیدوارم زندگی و کار و حرفه موفق تری داشته باشد و اگر هنوز حق پدری نسبت به او داشته باشم و بخواهم به او چیزی بگویم این است که با این همه هوش و استعدادی که دارد اگر تمرکزش را روی استعداد خودش بگذارد و حواسش را پرت چیزهای دیگر نکند مطمیٔنا آینده بسیار بسیار درخشانی خواهد داشتبرای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟