یک "آقازاده" برای شبکه یک سریال می سازد + عکس

به گزارش گروه فرهنگی رکنا، مجموعه تلویزیونی «افرا» با کارگردانی بهرنگ توفیقی و تهیه‌کنندگی مشترک محمدکامبیز دارابی و مجید مولایی به تازگی وارد مرحله پیش تولید شده است.

سریال تلویزیونی «افرا» جدیدترین سریال توفیقی است. توفیقی پیشتر کارگردانی سریال‌هایی چون «پدر»، «عقیق»، «زیر پای مادر» و «پشت بام تهران» برعهده داشته است. توفیقی این روزها سریال « آقازاده » را در حال پخش از شبکه نمایش خانگی دارد.

یک درام اجتماعی و خانوادگی

در حال حاضر مراحل انتخاب بازیگران و عوامل پشت دوربین سریال جلو می‌رود.این درام اجتماعی و خانوادگی که قصه آن در فضای معاصر می‌گذرد، برای پخش از شبکه یک آماده می‌شود.

مجید مولایی، تهیه کننده این سریال در کارنامه خود تهیه‌کنندگی سریال‌های متعددی از جمله «بانوی عمارت»، «چرخ فلک» و «نابرده رنج» برعهده داشته است.

سازندگان به جای خلاصه داستان این متن را ارائه داده‌اند: «در پگاه مه آلود یک روز پاییزی، در زیر شاخه‌های پرشکوه افرا، فرزندی زاده می‌شود؛ حاصلِ وصلتِ شومِ اخلاق و منفعت. چشمانِ پیرِ افرا، یگانه شاهدِ این راز در اعماق جنگل است. شاهدی که آموخت در نگاه عاشقانه به زندگی، فقط صاحب تنهایی خویشی. هیچکس نبودن، اولین و آخرین قانون کتاب عشق است...»برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟