غافلگیر شدن پژمان بازغی توسط مستانه مهاجر در روز تولدش + فیلم
حجم ویدیو: 13.98M | مدت زمان ویدیو: 00:02:15

پژمان بازغی در برنامه "ام شو" توسط همسرش مستانه مهاجر ، دخترش ، مجید صالحی و دیگر عوامل این برنامه غافلگیر شد.

پژمان بازغی متولد ۱۹ مرداد ۱۳۵۳،در تهران است. او بازیگر سینما و تلویزیون و مجری اهل ایران است.پژمان بازغی ۱۹ مرداد سال ۱۳۵۳ در یک خانوادهٔ ۵ نفره در تهران متولد شد. در دوران کودکی، به واسطهٔ شغل پدرش، در شهرهای مختلف زندگی کرده‌است.

پژمان بازغی

پس از تولد، ۴ سال در تهران و در منازل سازمانی نیروی دریایی زندگی کرد و هم‌زمان با پیروزی انقلاب ۱۳۵۷ ایران به شهر رشت می‌رود. با شروع جنگ ایران و عراق و اعزام پدرش برای محافظت مرزهای آب ایران و خلیج فارس به بوشهر رفته و با پایان جنگ، خانواده به تهران بازمی‌گردند.

پژمان بازغی و مستانه مهاجر

بازغی پس از قبولی در دانشگاه آزاد واحد لاهیجان برای تحصیل رشته مهندسی معدن به آنجا بر می‌گردد و از همان‌جا با سینما آشنا می‌شود. در سال ۱۳۷۳ با ورود به سینمای جوانان مرکز گیلان در اولین فیلمش با نام اعتراف ساخته مجید فهیم خواه بازی می‌کند. پس از آن به مدت ۲ سال به ایفای نقش در مجموعهٔ تلویزیونی آژانس دوستی می‌پردازد که باعث شهرت او می‌شود و سپس ایفای نقش در فیلم‌هایی همچون جوانی و بلوغ و مجموعهٔ گمگشته باعث تثبیت جایگاه او در سینما و تلویزیون شد.

همسر او مستانه مهاجر تدوین‌گر سینماست. او همچنین به‌عنوان مجری در چند برنامهٔ تلویزیونی از جمله: چند درجه، کودک شو و برنامهٔ سال تحویل ۱۳۹۶ شبکهٔ دو سیما حضور داشته‌است.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟