سلفی میلاد کی مرام در حال قایق سواری در مرداب انزلی / ترس عجیب او از ارتفاع + عکس

میلاد کی مرام

به گزارش گروه فضای مجازی رکنا، به تازگی میلاد کی مرام عکسی از خود در حال قایق سواری در مرداب انزلی در صفحه اینستاگرامش منتشر کرد.

میلاد کی مرام متولد 4 اردیبهشت 1364 در بندر انزلی، بازیگر است. فارغ التحصیل فوق دیپلم الکترونیک است از شاگردان مسعود کیمیایی و عضو باشگاه والیبال هنرمندان است و از سرایداری به بازیگر چهره تبدیل شده است.

میلاد کی مرام

تاریخ تولد او در شناسنامه 1365 می باشد.یک خواهر و یک برادر بزرگ تر از خود دارد و آخرین فرزند خانوده می باشد، عضو باشگاه والیبال هنرمندان است و طرفداران سر سخت ملوان بندر انزلی است.

میلاد کی مرام هنوز ازدواج نکرده و مجرد است، می گه کم حرف و خیلی آروم هستم برا همین فکر میکنه کسی نیست با شرایط او کنار بیاد.

میلاد کی مرام: از ارتفاع می ترسم! خدا بیامرزد پیمان ابدی را، نخستین بار من با او جامپینگ کردم با این که ترسم ریخت اما هنوزم از فکر کردن به آن ارتفاع می ترسم. چیزهایی که من را می ترساند معنوی است، اما چیزی که من را ناراحت می کند، قضاوت کردن است که متأسفانه شغل اصلی خیلی از مردم شده است خصوصاً در حرفه ما که عجیب و غریب وجود دارد.

میلاد کی مرام

شاید کسی نظرش را می گوید و شما فکر می کنید قضاوت می کند، می توانیم نظرمان را برای خودمان نگه داریم اما وقتی سعی کنی نظرت را به همه القا کنی دیگر اسمش قضاوت است.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

 

آیا این خبر مفید بود؟