رونمایی از نامه پدر ماهایا پطروسیان بعد از مرگ / زمانی که خواندمش اشک در چشمانم نشست + عکس

ماهایا پطروسیان و نامه پدرش

به گزارش گروه فضای مجازی رکنا، ماهایا پطروسیان از نامه ای که در یکی از تولدش هایش از پدرش هدیه گرفته بود رونمایی کرد و نوشت:

"فردا دوازدهم تیرماه میشود دو سال که رفتی، که نیستی...، یک چیزهایی از «من» ، در آن تاریخ و روز ماند و با «من» به این روزها نیامد، و دیگر هم نخواهد آمد.

عکس دوم کارتی است که پدرم برای تولدم به همراه هدیه از طرف خودش و خانواده بهم داده بود، و در آن از دغدغه های آن روزهایم گفته، همان موقع که خواندمش اشک در چشمانم نشست ، از اینکه چطور با وجود آنکه در مورد بعضی از آنها کم و یا کوتاه با او حرف زده بودم، اما او چقدر زیاد و چطور عمیق آنها را در من دیده و حس کرده بود و بهشان در نوشته اش اشاره کرده بود...، چنین نزدیکی‌های روحی و ژرفی در زندگی هر انسانی بسیار کم و شاید یکی دو بار رُخ دهد...،خدا عزیزانتان را حفظ کند."

ماهایا پطروسیان

ماهایا پطروسیان متولد۱۳ دی ۱۳۴۸ در تهران است. او هنرپیشه سینما، تئاتر و تلویزیون اهل ایران است. او از دانشکدهٔ هنرهای زیبای دانشگاه تهران در رشتهٔ تئاتر فارغ‌التحصیل شد. با بازی در فیلم عشق و مرگ به کارگردانی محمدرضا اعلامی پا به عرصهٔ سینما گذاشت و با بازیگری در فیلم‌های پردهٔ آخر، دیگه چه خبر، نابخشوده، و کمکم کن در سینمای ایران مشهور شد.وی برای فیلم پردهٔ آخر برنده سیمرغ بلورین بهترین بازیگر نقش دوم زن شد.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

 

آیا این خبر مفید بود؟