احسان کرمی و ماجرای ممنوع التصویر شدنش

به گزارش گروه فضای مجازی رکنا، احسان کرمی بازیگر و مجری گفت: این خیلی مهم است که آدم با پیشنهاد همه از خود بیخود نشود و به همه‌ آن‌ها پاسخ مثبت ندهد. من خیلی علاقه دارم که در عرصه‌ سینما بیشتر فعال باشم اما تا به حال، حداقل در یک سال گذشته سه فیلم نقش اول را رد کرده‌ام؛ صرفا به دلیل اینکه فیلمنامه یا جهان‌بینی فیلمسازش را دوست نداشتم. این دلیل شاید به ظاهر ساده بیاید اما به نظر من بسیار مهم است.

احسان کرمی و همسرش + عکس و بیوگرافی

احسان کرمی و همسرش

احسان کرمی در ادامه اظهار داشت: بهروز شعیبی با من قرارداد بست و بعد تلویزیون مرا ممنوع التصویر کرد و نتوانستم در سریال «پرده نشین» بازی کنم؛ این ماجرا تمام شد و دیگر پیش نیامد که با او کار کنم.

احسان کرمی و همسرش + عکس و بیوگرافی

احسان کرمی در ادامه گفت: بازیگری و اجرا هیچ ارتباطی به هم ندارند و اگر کسی فکر کند که چون مجری و شومن خوبی است حتما بازیگر خوبی هم می‌شود کاملا اشتباه می‌کند. کما اینکه بسیاری از دوستان بازیگر ما وارد عرصه‌ اجرا شده‌اند و خب نتیجه‌ بدی هم داده‌است؛ بنابراین عکسش هم صادق است. اجرا هیچ ربطی به بازیگری ندارد و من از گفته‌ خودم مطمئن هستم. هیچ سبک و هیچ تلفیقی از این دو نمی‌تواند به بازیگری کمک کند.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

 

آیا این خبر مفید بود؟