موتورسواری محسن افشانی و همسرش سویل+فیلم
حجم ویدیو: 1.56M | مدت زمان ویدیو: 00:00:05

به گزارش گروه فضای مجازی رکنا، به تازگی ویدئویی از موتور سواری محسن افشانی به همراه همسرش "سویل" در فضای مجازی منتشر شده است.

محسن افشانی بازیگر جنجالی سینما و تلویزیون ایران است که مدتی است از زندان آزاد شده است. او از همسرش سویل عکس های زیادی منتشر می کند. در ادامه در پرشین وی می خواهیم موتور سواری محسن افشانی و همسرش سویل را در خیابان ببینیم.

محسن افشانی با همسرش سویل

محسن افشانی با انتشار ویدئویی از موتور سواری با همسرش نوشت:

"در این بعد از ظهر دل انگیز گرم و گیرا"

محسن افشانی به مناسبت درگذشت صدیقه کیانفر عکس زیر را منتشر کرد و نوشت:

محسن افشانی صدیقه کیانفر

"خانم صدیقه کیانفر روحتون شاد به همین راحتى عکسهاى شادى تبدیل به خاطره غمناک میشن…"

محسن افشانی متولد ۱۱ فروردین ۱۳۶۸ در اصفهان، است.

او در سال ۸۷ در سریال کارآگاهان نقش کوچکی ایفا کرد.

بازی در سریال ترانه مادری او را در سن ۱۹ سالکی به اوج شهرت رساند. اما این اوج چندان خوش یمن نبود و فرازهای دیگری در پی نداشت. او با اجرای ناموفق و نیمه کاره ماه عسل دوران افول خود را کلید زد.

افشانی در سال ۸۷ اجرای ۱۲ قسمت ماه عسل که آن زمان بنام ماه محبوب بود را برعهده داشت، او بخاطر اختلاف علیخانی با مسئولان وقت بجای وی وارد برنامه شده بود.

محسن افشانی و همسرش در استخر

اما در شب ششم برنامه عدم توانایی او در اجرا، توسط تهیه کننده و مدیران شبکه تایید شد و بعد از چند قسمت در یک ویژه برنامه اجرای برنامه مجددا به احسان علیخانی داده شد.

از دیگر سریال‌های او، ساختمان ۸۵، پنجره، سایه روشن، ستاره‌های سربی، از یاد رفته، شیوع، هفت سین، تقاطع و… است.

از آثار سینمایی او نیز می‌توان به “گشت ارشاد”، “گناهکاران”، “کیمیا و خاک”، “شیر‌های سنگی”، “عشقولانس” و… اشاره کرد.

محسن افشانی و همسرش در استخر

او در برنامه‌های تلویزیونی “آستانه”، “ما دوتا”، “بوم سفید”، “ماه محبوب”، “نوآوران”، “پرواز ۱۴۰۴”، “دورخیز” به عنوان مجری حضور داشته است. محسن افشانی در آذر ماه ۱۳۹۶ خبر ازدواج خود را با سویل تیانی خیابانی اهل تبریز را رسانه‌ای کرد.

محسن افشانی و همسرش سویل در اسفند ۹۷ بازی پرسپولیس و الجزیره به علت تلاش برای فریب ماموران با تغییر چهره همسرش برای ورود به استادیوم آزادی بازداشت شدند.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

 

آیا این خبر مفید بود؟