حجم ویدیو: 30.56M | مدت زمان ویدیو: 00:04:10

شب گذشته برنامه عصر جدید از شبکه سه سیما پخش شد. در این برنامه اجراهای جذاب و دیدنی انجام شد. یکی از این اجراها خوانندگی پسر جوان بود که داوران و تماشاگران را تحت تاثیر قرار داد. در ادامه در پرشین وی ویدئو اجرای احساسی خواننده در عصر جدید را ببینید

شبکه سه سیما برنامه‌های مختلفی را در ایام نوروز برای مخاطبان تدارک دیده است. در همین راستا، فصل دوم عصر جدید هرشب پخش می‌شود. البته با توجه به شیوع کرونا، عوامل عصر جدید ضبط برنامه‌ها را از ماه‌های قبل انجام دادند و در شب‌های نوروز مهمان مخاطبان خود هستند.

شب گذشته، علیخانی با تبریک سال نو برنامه را آغاز کرد. هریک از داوران هم با آوردن یکی از نماد‌های هفت سین، درباره سال جدید حرف زدند.

نونهالی با هدیه گل سنبل به مخاطبان برنامه گفت: اضطراب احوال مشترک همه مردم است که در کره زمین زندگی می‌کنند؛ اما من فکر می‌کنم شاید ناشی از تصمیم‌هایی است که نگرفتیم و دستور العمل‌هایی که اجرا نکردیم. امیدوارم در سال نو با تصمیم‌های خیلی خوب اضطراب خود را کم کنیم.

عظیمی نژاد هم گفت: سنجد در هفت سین نماد خرد و فرزانگی است؛ امیدوارم اگر در سال جدید اتفاقی افتاد، با عقل گرایی به نتیجه خوب برسیم.

بشیر حسینی نیز گفت: من برای شما سیب آوردم؛ سیب سرخ تقدیم همه هموطنان؛ امیدوارم که سلامت باشند.

اما امین حیایی آرزوی سالی پر عشق را برای مردم داشت و گفت: برایتان آرزوی سالی پر عشق می‌کنم و عشق هم بدون پول نمی‌شود! او در ادامه سکه‌ها را روی میز ریخت و گفت: امیدوارم ۹۹ سالی پربرکت برای تمامی ایرانیان باشد و با جیب پر پول کنار هم باشیم.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟