به گزارش رکنا، مونیکا بلوچی بازیگر و مدل معروف ایتالیایی متولد ۳۰ سپتامبر ۱۹۶۴ میلادی است و به تازگی پا به سن ۵۵ سالگی گذاشته است. ستاره اقبال او با ایفای نقش در مجموعه فیلم‌های معروف ماتریکس The Matrix پس از سال‌ها فعالیّت هنری درخشید. او ابتدا در نوجوانی فعالیتهایش را به عنوان مدل لباس آغاز کرد. مونیکا بلوچی به لباس‌ها و استایل‌های زیبایش شناخته می‌شود. لباس‌های او اغلب با جواهراتی تزیین می‌شوند که احساس متفاوت بودن او را به مخاطب القا می‌کنند.

 

بلوچی

۱. در این عکس مونیکا بلوچی با یک جفت گوشواره از مجموعه Bouchero "Rêves d'ailleurs جواهرات زیبا از برند Ricochet در مراسم اهدای جوایز بفتا در سال ۲۰۱۵ دیده می‌شود.

بلوچی

۲. مونیکا بلوچی و گردنبند تمساحی زیبا و جواهر نشان و تزیین شده با سنگ‌های قیمتی سبز از برند Cartier در جشنواره بین الملی سینما سال ۲۰۱۹ میلادی.

بلوچی

۳. مونیکا بلوچی در رونمایی از فیلم On the Milky Road در مسکو، با لباسی از برند دولچه اند گابانا و یک جفت گوشواره از برند Cartier دیده می‌شود.

بلوچی

۴. مونیکا بلوچی با گردنبند Panthere de Cartier از برند Cartier با سنگ قیمتی گارنت تساوریت و الماس و عقیق در مراسم اهدای جوایز گولدن گلوب سال ۲۰۱۷ میلادی.

بلوچی

۵. مونیکا بلوچی در جشنواره سینمایی کن سال ۲۰۱۷ با گردنبند چشمگیر از برند Cartier که با سنگ‌های یاقوت آبی و الماس تزیین شده است.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

 

آیا این خبر مفید بود؟