هنری چهره ها رک آرت کدخبر: 296194 ارسال پرینت 160

رکنا: جمشید مشایخی در گفت و گویی به حواشی پیش آمده در جشن منتقدان و حرف هایش در مورد عزت الله انتظامی واکنش نشان داد.

جمشید مشایخی در این خصوص گفت: من دیروز حال جسمی خوبی نداشتم. می توانید از دبیر این جشن آقای گودرزی بپرسید. بارها به ایشان گفتم مرا از آمدن معذور بدارید چون حال جسمی ام مناسب نیست. بیمار هستم. اما دوستان اصرار داشتند حتما بیایم.
وی افزود: اگر حرفی در مورد عزت الله انتظامی زدم، به هیچ‌ عنوان‌ تصور نمیکردم چنین حواشی ای به همراه داشته باشد. یک لحظه عصبانی شدم و آن حرفها را زدم. اگر میدانستم قرار است این همه ماجرا پیش بیاید محال بود چیزی بگویم. درست است که در این سینما Cinema همه زحمت کشیده اند و فقط یک نفر زحمت نکشیده، اما من راضی نیستم احدی به انتظامی بی احترامی کند.
این بازیگر Actor پیشکسوت افزود: در این جشن من حرفهایی زدم و رفتم. بعد دو جوان روی سن آمدند و حرفهایی در مورد حرفهایم زدند. خوب، تمام شد رفت. آن دو جوان هم لزومی نداشت چیزی بگویند. حالا گفتند. تمام شد ماجرا. ادامه دادن ندارد. اینکه به یک ماجرا هی دامن بزنیم چه فایده ای دارد؟ واقعا از به وجود آمدن این حواشی ناراحتم.
وی ادامه داد: شنیدم چند سایت در واکنش به حرفهای من به آقای انتظامی بد گفتند. خیلی غمگین شدم. کاش مثل این چند دهه دیشب هم سکوت میکردم. راضی نیستم احدی به ایشان بد بگوید.
مشایخی در پایان گفت: حرف های من در مورد ایشان حرف های شخصی من بود، رابطه خودمان است. یک لحظه عصبانی شدم و چیزی گفتم که نباید میگفتم. حالم‌ خوب نبود. باید سکوت می کردم. حالا خواهشا کسی دیگر این ماجرا را ادامه ندهد. کسی هم از حرف های من بر علیه ایشان سو استفاده نکند.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

در زیر ویدئوی این صحبت های جمشید مشایخی در جشن منتقدان را ببینید.اخبار مرتبط

ارسال نظر